/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » نصب تصاویر سیامک میرزایی در خیابانهای تهران
تهران نصب پوستر سیامک میرزایی

نصب تصاویر سیامک میرزایی در خیابانهای تهران

اوغوز تی وی: سیامک میرزایی فعال ملی آزربایجان بعد از گذشت بیش از یک ماه همچنان بلا تکلیف در زندان اوین بسر میبردبر اساس گزارش رسیده به اوغوز تی وی این فعال ملی هنگام بازداشت در شهر مادری خود بشدت توسط مامورین امنیتی  مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود سیامک میرزایی از فعالین شناخته شده آزربایجان بیست و سوم تیرماه ۱۳۹۵ با یورش نیروهای امنیتی به محل کارش در موغان بازداشت و جهت بازجویی به بند ۲۰۹ زندان اوین انتقال شده است .
قاضی رجبی بازپرس رسیدگی به پرونده سیامک میرزایی در حالی که از خانواده این فعال دربند درخواست وثیقه جهت آزادی وی کرده بود ، در اقدامی مشکوک و بحث برانگیز قرار بازداشت میرزایی را یک ماه دیگر تمدید کرد.
در این بین و با گذشت بیش از بیست‌روز از اولین و آخرین تماس کوتاه تلفنی سیامک میرزایی با همسرش نگرانی‌ها نسبت به سلامت جسمانی وی شدت گرفته است.

به گزارش اوغوز تی وی از تهران، امروز ۳۰ مرداد سال جاری جمعی از فعالین ملی اقدام به نصب پوستر این فعال ملی در خیابانهای تهران نمودند  خاطر نشان میشویم  در روی پوستر ها  جملاتی با مضمون آزادی این فعال ملی و همچنین مشخص شدن اتهام ایشان  نوشته شده است 

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture