/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » نماینده اورمیه با بکار بردن لفظ قوم توهینی دیگر به تورک های آزربایجان نمود

نماینده اورمیه با بکار بردن لفظ قوم توهینی دیگر به تورک های آزربایجان نمود

اوغوز تی وی:روح الله حضرت پور در گفت و گو با خبرنگار میللت ضمن انتقاد از محتوای توهین آمیز و نژادپرستانه چاپ شده در یکی از رسانه‌های محلی در تبریز اظهار کرد: این چندمین بار است که مردم قهرمان، ولایت مدار و دلیر آذربایجان مورد بی‌حرمتی برخی از جراید و رسانه‌ها قرار میگیرند.

وی افزود: امیدواریم که این اشتباه سهوی بوده و بدون برنامه ریزی خاصی انجام شده باشد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متولیان امر فورا میبایست برخورد‌های لازم را با عاملان این توهین انجام دهند، در غیر این صورت شخصا پی گیر قضایا خواهم بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار این از مردم میخواهیم که آرامش خود را حفظ کنند و پی گیری مطالباتشان را به نمایندگان خود بسپارند، چرا که هرگونه حرکت نسنجیده در انتها به ضرر آذربایجان و اقتصادش خواهد بود.

حضرت پور تاکید کرد: مردم آذربایجان در برهه‌های حساس تاریخ این کشور، همواره در کنار رهبرشان و انقلابشان بوده اند و توهین به این مردم قهرمان غیر قابل تحمل است.

 روح الله حضرت پور به ظاهر نماینده اورمیه با بکار بردن لفظ قوم به جای ملت تورک توهینی دیگر به تور ک های آزربایجان نمود ایشان با نهایت دجالی  چنین وا نمود  می کند که گویا این  توهین سهوی بوده و قوم آذری همیشه پیرو ولایت خامنه ای است ایشان  هیچ گونه به اهانت های موجود که از طرف حکومت فارس بر ملت تورک  اتخاذ میشود اشاره نمی کند  و ملت را به آرامش دعوت می کند  این در حالی است که بر همه تورک های آزربایجان  به وضوح آشکار است که تار و پود این حکومت فرسی بر پایه نژاد پرستی فارسی و ضد تورک بنا  گذارده شده است 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture