/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » هجوم طرفداران گروه‌های تروریستی به ”سولدوز/نقده” برای تقلب در انتخابات+ تصاویر

هجوم طرفداران گروه‌های تروریستی به ”سولدوز/نقده” برای تقلب در انتخابات+ تصاویر

اوغوز تی وی:تعداد زیادی از طرفداران گروه‌های تروریستی پ.ک.ک و پژاک برای تغییر نتایج انتخابات در سولدوز(نقده) از دیگر شهرها ودهات به این شهر هجوم آورده‌اند.
 تعداد بسیار زیادی از طرفداران گروه‌های تروریستی پ.ک.ک و پژاک که همه منتسب به اقلیتاکراد مهاجرعراقی و سوری می‌باشند برای برهم زدن نتایج انتخابات نمایشی  در شهرستان سولدوز به این شهر هجوم آورده اند و در این شهر در انتخابات شرکت نموده و به نامزد مهاجرکرد که زاده سولدوز هم نیست رأی دادند.
فعالین حرکت ملی آزربایجان و مردم شهرستان سولدوز برای اثبات این تخلف انتخاباتی اقدام به تهیه عکس و ویدئو از این افراد نموده‌اند.
این فعالین قصد دارند برای جلوگیری از تغییر نتایج انتخاباتی و تقلب، به مراجع قانونی مراجعه نموده و شکایت خود را تسلیم نمایند.گرچه این کار با هماهنگی رژیم ایران  صورت گرفته  و بصورت سیستماتیک اکراد مهاجر از دهات کرمانشاه گرفته تا دهات مرزی اقلیم کردستان عراق-آزربایجان وشهرهای همچون سنندج به سولدوز سرازیر شده اند. خبر نگار اغوز تی‌وی خبر میدهد که اکراد مهاجر بیشتر با وسایل نقلیه و مینی‌بوس‌هاکه دارای شماره پلاک‌های مربوط به شهرستان‌های سنندج ،دهات سنندج و اکراد مهاجر کلّ شهرها استان آزربایجان غربی (بانه -خانا پیرانشهر – ساری داش سردشت که جمعا ۷% جمعیت آزربایجان را تشکیل میدهند) داشتند وارد سولدوز, این شهر مهم استراتژیکی آزربایجان شدند.

خاطر نشان میشوییم علی زنجانی حسنلویی کاندیدای انتخابات مجلس از سولدوز، که به حلقه اصول گراها و مشایی و محمدرضا رحیمی وصل شده است با بستن چشمان خود نسبت به موقعیت حساس سولدوز به خواست و اراده مردم ، ریش سفیدان و معتمدین  به شرکت به عنوان فرد آزاد سولدوزی “نه “گفت تا دشمن تروریست دندانش را به خاک سولدوز تیزتر کند و از دهات سنندج به سمت سولدوز هجوم بیاورند.

اخیرا با توجه به اینکه اصولگرایان از نتایج این انتخابات نگرانی شدیدی داشتند تمامی نیروهای خود را به صف کردند تا مجلس را به دست بگیرند.علی زنجانی نیز مانند هم تشکیلاتی های خود در صحنه انتخابات حاضر شد .
 جوانان سولدوز  به خبر نگار اغوز تی‌وی گفتند :
-سولدوز امروزنمایشنامه مسخره, بازی انتخابات, با سناریو از قبل نوشته شده با رول‌های ایران و اکراد مهاجر را شاهد شدو این خیانت را مردم آزربایجان در سولدوزفراموش نخواهد کرد.
-جناب علی زنجانی حسنلویی امروز سولدوز عرصه جولانگاه این مهاجرها بود  ، سولدوز این خیانت شما را از یاد نخواهد برد.
علی زنجانی، نه تنها مردم سولدوز، بلکه تمام آزربایجان را نگران نتیجه انتخابات سولدوز کرده است.
 
در این ساعات از شهرسولدوز خبر میرسد که زنجانی اعتراض میکند که تقلب شده است.

هر چند به خاطر خیانت هایی که کرده به هیچ وجه امیدی بر پیروزی اش نیست ولی این کار زنجانی، کوردها رابیدار کرده و میخواهند اغتشاش کنند و رژیم  ایران هم همین را می‌خواهد که به بهانه ایجاد امنیت اکراد مهاجر تورک‌های  بومی را بیشتر تحت فشار قرار دهد.خاطر نشان کنیم رژیم‌های ایرانی‌ درهردو دولت پهلوی و جمهوری اسلامی  سالیان سال است که می‌خواهد غرب آزربایجان را با اکراد مهاجر پر کرده و دیوار بنام “کردستان”جعلی بین آزربایجان و تورکیه بکشد, اکراد تروریست و رژیم ایران سالهاست بطور هماهنگ وبا سیاست همسو در غرب آذربایجان فعالیت می‌کنند . تغییر ترکیب جمعیتی مناطق غرب آزربایجان و کرد نشین نشان دادن آزربایجان از سیاست‌های کثیف رژیم ایران  و اکراد  علیه تورکان می‌باشد که بازامروزنمونه بارز دیگر این تورک ستیزی و آزربایجان ستیزی را دیدیم.

 

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture