/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » هذیان گویی سایت محسن رضایی: ارتش ترکیه به دنبال این زن!+ تصویر

هذیان گویی سایت محسن رضایی: ارتش ترکیه به دنبال این زن!+ تصویر

اوغوز تی وی:سایت محسن رضایی باز هم دشمنی خود با ملت تورک را به نمایش گذاشت.

به گزارش اوغوز تی وی سایت منسوب به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی-شوینسیتی در یکی از گزارشات خود با بیان داستانی غیرواقعی تلاش کرده تادولت و ملت تورکیه تخریب  , گروهکهای تروریستی کرد را مورد ستایش قرار دهد.

این سایت در ذیل خبری با تیتر”ارتش ترکیه به دنبال این زن” با توضیحاتی جعلی از وجود یک زن تروریست خبر داده که تک تیراندازی ماهر است.

تابناک می نویسد: “رسانه های ترکیه تصویر زنی را در ابعاد گسترده منتشر کردند که گفته می‌شود ارتش و پلیس این کشور دنبال او هستند. این تصویر را ارتش در اختیار رسانه‌ها قرار داده و در این رابطه مشخصات این زن نیز منتشر شده است. بر اساس گزارش رسانه‌ها و مطابق اطلاعاتی که ارتش اعلام کرده است، این زن به عنوان تک‌ تیرانداز چندین سرباز ارتش را کشته است.”

اما نکته ی جالب در این خبر جعلی، تصویر این تک تیرانداز است. با جستجوی این عکس در اینترنت معلوم می شود صاحب این تصویر یکی از افرادی است که در یکی از پناهگاههای تروریتستها در کوهها مشغول آموزش اولیه ی تیراندازی است. در دیگر تصاویر ازاین فرد وی در کنار چندین زن دیگر دیده می شود و تاریخ انتشار این عکسها هم به ماهها قبل مربوط می شود!یک ارتش به دنبال این زن

سایت محسن رضایی سابقه ی طولانی در درج چنین لطیفه هایی دارد. این سایت ادامه می دهد:

“اطلاعات امنیتی در مورد این زن تک‌تیرانداز حاکی از آن است که او در جنگ کوبانی حضور داشته و از کوبانی به ترکیه آمده و در صف پ.ک.ک به نبرد با ارتش می‌پردازد. اسم رمز این زن تک‌تیرانداز «رزا آوچی» است که توسط مدافعان خلق سوریه آموزش دیده است. طبق اطلاعات منتشرشده، این زن که تلفات چندی را به ارتش ترکیه تحمیل کرده ۱ متر و ۶۰ سانتیمتر قد دارد. او حدود ۵۰روز توسط مدافعان خلق سوریه آموزش دیده و نحوه فعالیتش به گونه‌ای است که بین مردم تردد کرده و همه جا حضور دارد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture