/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » وخامت حال حبیب ساسانیان در۵۰ مین روز اعتصاب غذا و قرار وثیقه ۳۵۰ میلیون تومانی
حبیب ساسانیان فعال ملی آزربایجان وارد 53مین روز اعتصاب غذا شد HABIB SASANIAN ON DEATHBED- 53 DAY OF HUNGER STRIKE آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

وخامت حال حبیب ساسانیان در۵۰ مین روز اعتصاب غذا و قرار وثیقه ۳۵۰ میلیون تومانی

اوغوز تی‌وی:بنابر اخبار موثق از زندان تبریز حبیب ساسانیان که از ۲۲ خرداد ماه در اعتراض به بی‌قانونی مسئولین قضایی در اعتصاب غذایی بسر میبرد و از تاریخ ۷ مرداد دست به اعتصاب خشک زده است، هم‌اکنون در شرایط خطرناکی بسر می‌برد وخامت شرایط جسمانی حبیب چنان شدید می‌باشد که هر لحظه بیم شهادت این مبارز دور از ذهن نمی‌باشد و در حالت نیمه هوشیاری و گاه بی‌هوشی مطلق، هر لحضه بیشتر به مرگ غرور آفرین و قهرمانانه نزدیک می‌شوند. و این گفته خویش را که در شروع اعتصاب بیان کرده بودند قوت می بخشند« تا ایستگیمه چاتینجا اعتراضیم‌دان دؤنمرم و تا اؤله‌نه کیمی ایستکلریمدن کئچمرم و اگر لایق اولسام وطن یولوندا شهادت چاتارام»

در چنین شرایطی مسئولین قضایی و زندان تبریز از ترس شهادت این فعال مدنی و خشم ملت آزربایجان که پشتیبان فرزندان خویش میباشند، به تکاپو افتاده و ضمن تماس با خانواده حبیب از ایشان و … برای شکستن اعتصاب حبیب کمک خواسته‌اند.
و امروز هم اطلاع داده‌اند که برای حبیب ساسانیان قرار وثیقه ۳۵۰ میلیونی صادر کرده‌اند که قبلا این مبلغ یک میلیارد تومان بود.
اما حبیب تا عملی و اجرایی شدن این قرار به اعتصاب خویش همچنان ادامه خواهند داد.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture