/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » پهلوانان فراکسیون با دست خالی از کابینه روحانی برگشتند
پهلوانان فراکسیون با دست خالی از کابینه روحانی برگشتند
پهلوانان فراکسیون با دست خالی از کابینه روحانی برگشتند آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

پهلوانان فراکسیون با دست خالی از کابینه روحانی برگشتند

اوغوز تی وی:  روحانی رئیس جمهور حکومت فاشیستی ایران برای دومین بار حتی در ظاهر هم که شده باشد مراسم تحلیف را بجا آورد .

 این مراسم تحلیف  دو جنبه داشت هم   مشت محکمی بود بر دهان  مانقوردها و خانین آزربایجان که سنگ  این روباه  زرد را به سینه می زدند و با فراکسیون بازیهای خود از این پان فارس, قهرمان ساخته بودند وسعی داشتند حرکت ملی را بدنبال رژیم کشانده وآزربایجانیها را بجای مبارزه برای حقوق ملی غصب شده خود, امیدوار به مانقوردان دستپرورده رژیم کرده و مسیر مبارزه ملی  را انحراف دهند .

هم با مراسم تحلیف, روباه  زرد  ماسک عوامفریبانه خود را برداشت و علانا اعلان کرد برای  چهار سال دیگر به دشمنی خود با ملت تورک ادامه خواهد داد .گرچه روحانی و همه کسانی که خدمتگذار رژیمغاصب ایرانیند با ماسکهای عوامفریبانه هم دشمنی آنها عیان است و خودآنها هم دشمنی خود و عقاید خود را پنهان نمیکنند و برای دیدن نشانه ها نیازی به علم و سیاست ویا چشم بصیرت نداشته و ندارد.

رسانه های حکومتی ایران و همچنین رسانه های مانقورد ویا فریب خورده در این باره با  ابراز تاسف خبر داده اند که روحانی وزیر  تورک در کابینه خود  جای نداد .

 گویا با جای دادن  چند مانقورد همانند خود در کابینه این روباه زرد, انقلابی در جهت احقاق حقوق ملی تورکان و آبادانی آزربایجان  روی خواهد داد. همین قهرمانان کاغذی گویا یادشان رفته است که سرکرده آنها یعنی لمپن های همچون بهادری, حضرت پور , قاضی پور تجمعات اعتراضی بر علیه  خشکاندن عمدی دریاچه اورمیه توسط همین روحانی را محکوم کردند و خواستار دستگیری فعالین ملی شدند .یا یادشان رفته طی۹۰ سال استعار تحقیر و تاراج و نابودی هویت و وطن تورکها به رهبری فارس اما با کمک مستقیم مانقوردان و خاءنینی بوده که اصالتا آزربایجانی بوده اند.گویی اگر کسی‌ اصالتاً آزربایجانی, تورک باشد ملیگرا میشود!! گویا یک آزرباجانی را خواهند گذشت برای آزربایجان یا برای ملت تورک یا بقول این حضرات ترکزبانان (هویت جعلی همچون آذری)کاری مثبت بکند.هم در عمل هم روی کاغذ هم در خیال  این امرغیر ممکن است.
گویی در جمهوری اسلامی همه بطور دمکراتیک وارد دولت فارس می‌شوند وهمه آنچه را که درست میدانند قدرت آنرا دارند که بکنند! گویی دولت فارس میگذارد یک ملی‌ گرای تورک داخل دولت شوینیستی فارس شده و درسیستم اشغال گری فارس  برای آزربایجان کار بکند !
امروز هزاران نیروی اطلاعاتی و یا نیروی قضایی‌و یا نیروی امنیت رژیم فارس اصالتاً آزربایجانی هستند و فعالین ملی‌ را مورد شکنجه و باز جویی‌ قرار میدهند به حبس‌های طویل مدت محکوم می‌کنند. گویی امروز آزربایجان را سپاهیان تروریست که اصالتاً تورک , اما ذهنا مانقورد هستند تالان و تاراج نمی‌کند!
هر انسان عاقل میداند که حتی  نمایندگان اصالتا أزربایجانی درمجلس رژیم ایران,  نمایندگان ملت تورک نیستند .انها نمایندگان شورای نگهبانند.در بعضی از مناطق غربی آزربایجان مردم برای اینکه پروژه سیاسی ک.ر.د.س.ت.ان سازی واستفاده از کارت”کرد‌مهاجر”بدست رژیم در آزربایجان را خنثا کند به بعضی‌ از نمایندگان اصالتا أزربایجانی به اجبار رای داده است.

قابل ذکر است این بازی فراکسیون رژیم هم  تنها و تنها برای فریب حرکت ملی‌ آزربایجان طراحی شده و گاه گاه این خیمه شب بازی‌ها برای بالا بردن دوز سناریو به اجرا میگذارند تا سناریو طراحی شده تو خالی بودنش زیاد به چشم نیامده و واقعی جلوه دهد.

عین خبری که در یکی از رسانه ها ی مانقورد ها  انتشار داده شده است را در اینجا می آوریم تا بلکه حتی ذره ای هم که شده باشد پهلوانان فراکسیون شرم کنند و به خیانت خود پایان دهندو فریب خوردگان بجای امیدوار شدن و دلبستن به پهلوان پنبه های کاغذی و دستساخته جمهوری اسلامی ایران خود برای بازپسگرفتن حقوق غصب شده خود مبارزه کنند واز خودرژیم غاصب همچون درمانده, طلب حق طبیعی وغصب شده خود را نکنند:

“به گزارش یول‌پرس به نقل از آناج، پیش‌‌تر آذربایجان‌‌شرقی در کابینه‌‌ی یازدهم دو وزیر آذربایجانی را در رأس وزارتخانه‌‌های صنعت و نیرو می‌‌دید اما اکنون برخلاف رویه‌‌ی سابق و با پایان عمر دولت یازدهم، نام هیچ وزیر ترک در بین اسامی احتمالی تصدی پست وزارت به چشم نمی‌‌خورد.

اینکه کارایی وزرا مهم‌‌تر از قومیت آن‌‌هاست، اصلی غیرقابل انکار است و اتفاقاً مردم آذربایجان‌‌شرقی نیز به صرف حضور چند وزیر آذربایجانی در کابینه‌‌ی دوازدهم راضی نمی‌‌شوند و انتظار دارند مسئول‌‌شان ضمن خدمت به آحاد مردم جامعه، نگاه ویژه‌‌ای به منطقه‌‌ی خود داشته باشد.

تاکنون در بین گزینه‌‌های قطعی برای تصدی پست وزارت، نامی از یک وزیر ترک نیست و این درحالیست که مردم آذربایجان‌‌شرقی در انتخابات ریاست‌‌ جمهوری اخیر به روحانی روی خوش نشان داده و بیش از ۶۰ درصد مردم استان او را به سایر رقبا ترجیح دادند.

حال آذربایجانی‌‌ها(بخوانید فریب خوردگان رژیم و یا ماتقوردان- نه همه آزربایجانیان ) انتظار داشتند روحانی حداقل از مسئولین کارآمد آذربایجانی در دولت جدید خود استفاده نماید لکن این اتفاق رخ نداده و حتی آن سهم ۲ نفری نیز از آذربایجانی‌‌ها گرفته شده است.

تمام این اتفاقات درحالی رخ می‌‌دهد که حامیان رئیس‌‌جمهور در زمان تبلیغات و انتخابات سکوت کرده‌‌اند و نمایندگان اصلاح‌‌طلب تبریز نیز واکنشی به این موضوع نشان نداده‌‌اند چراکه در بخشی از مسایل رخ‌‌داده سهیم هستند و عدم پیگیری و اعتنای آنان موجب شده تا وزرای آذربایجانی از لیست کابینه‌‌ی دوازدهم خط بخورند.”

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture