/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » کارت سبز روحانی به اکراد تروریست در غرب آزربایجان

کارت سبز روحانی به اکراد تروریست در غرب آزربایجان

اوغوز تی وی:هنوز یک ماه از سفر مشکوک روحانی به قسمت جنوبی آزربایجان غربی نگذشته است که برای سومین بار   تروریست های سپاه بطور رسمی درگیری خود را با اکراد تروریست  اعلام کرد.

جالب است در رژیم ایران به تورکیه این اخبار را  طوری مخابره میکند که گویی ایران هم با این تروریست‌ها  مبارزه میکند.این در حالی‌ است که سپاه سال هست این سناریو قلابی را بکار می‌گیرد با مهاجرین کرد عراقی‌ که خودش در غرب آزربایجان ساکن کرده و به دست خودش  مسلح کرده گویا میجنگد و گویا  سپاه برای آزربایجان و تورکیه  فداکاری می‌کند.

  تروریست کرد در قلب آزربایجان در یک ماه بعد از سفر روحانی سه بار عملیات انجام میدهد.   دامنهاین کارت سبز دولت روحانی ادامه  خواهدداشت .

رسانه‌های ایران با تبلیغات وسیع  گزارش دادند  گویا درگیری شدیدی بین تروریست‌های حزب دموکرات کردستان و حامیان  آنها  سپاه پاسدران در اطراف شهرستان سویوق بولاغ از توابع استان آزربایجان غربی رخ داده است.

چهارشنبه ۲۶ خرداد نیز درگیریهایی شدید و مسلحانه در مناطق روستایی شهرستان  اشنو(اشنویه) در آزربایجان غربی میان گروه تروریستی حزب دموکرات کردستان و تروریست‌های سپاه به میان آمده است.

دو هفته قبل نیز در درگیری میان گروه تروریستی کُرد پژاک با سازمان تروریستی سپاه پاسداران در شهرستان ساری داش(سردشت) استان آزربایجان غربی، ۵ تروریست پژاک به هلاکت رسیدند. سپاه پاسدران تلفات احتمالی خود را اعلام نکرده بود

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture