/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » کارگردانی حکومت فارس با بازیگری بنام قاضی پور در فیلم “کنترل بحران در اجرای سیاست‌های غاصبانه ایرانی‌”

کارگردانی حکومت فارس با بازیگری بنام قاضی پور در فیلم “کنترل بحران در اجرای سیاست‌های غاصبانه ایرانی‌”

اوغوز تی وی: حکومت فارس ایران  که هشتاد سال پیش با  خمیرمایه ضد تورکی و با کمک انگلیسی ها بر روی صحنه  آمده , بدون یک لحظه توقف در این چندین سال سیاست‌های استعماری و چپاول گری را با سرعت بیشتر از قبل  دنبال می‌کند . رژیم آخوندی فارسی هم از بدو تاسیس ،از زمان  حکومت سرنگون شده  پهلویها  تا امروز این سیاست هارا دنبال کرده, می کنند .

اشغالگران و سرمداران حکومت غاصب ایران حاضر هستند برای از بین بردن ملت تورک  و اشغال ابدی وطن آنها آزربایجان, دست به هر جنایتی بزنند . پیشینه جنایت هایی که این حکومت ها برای تورک های آزربایجان جنوبی اعمال کرده اند,چیزی نیست که بر کسی پنهان باشد.از قتل عام و نسل کشی‌های وسیع ملت تورک در زمان حکومت ملی  گرفته و تا ویران شدن آزربایجان و پر بودن امروز زندان‌ها از تورکان آزادی خواه  و نفی و تحقیر  هویت ملی‌ … در کارنامه ایرانیان ثبت است .

 با نگاهی اندک به تاریخ نه چندان دور باید اذعان کنیم همیشه حکومتهای اشغالگران ایرانی  با کمک مزدوران ومانقوردها دست پرورده توانسته نقشههای شوم خود را به اجرا بگذارند و در زمانهای بحرانی این مانقورد‌ها بعنوان ستون پنجم دشمن تاثیر بسزای در حفاظت سیستم  اشغال گری ایرانی‌داشته  و انگلی در مقابل مسیر مبارزه ملت تورک برای تجزیه حرکت ملی‌ از داخل خود و یا کشاندن حرکت ملی‌ آزربایجان بدنبال هدف‌های خود (منجلاب ایرانگرای ) بوده اند.

در  سالهای اخیر حکومت ایران با اوج گیری اعتراض های ملت تورک در آزربایجان جنوبی و قدرتمند شدن حرکت ملی‌ و استقلال طلب آزربایجان جنوبی با استفاده از چهره های مانقورد و معمولا جنجالی که بزک ملی‌ گرایی آزربایجانی به آنها زده شده است, نسبتا  توانسته به صورت مقطی وقفه هایی در سرعت حرکت ملی آزربایجان  ایجاد نماید و به نوعی سست عنصران و ایرانبایجانچیان را با خود همراه ساخته  , فقط سکته های خفیف به بدنه حرکت زند و کمی‌ انرژی فعالین ملی‌ را با خود مشغول سازد , این به معنی ضعف حرکت ملی و پایان مبارزه ملت تورک نیست . چون حرکت ملی‌ آزربایجان بیدارتر و سیاسی تر و جوانتر از نسل‌های گذشته و از همه مهمتر با تجربه تراست و میتواند به راحتی‌ این تاکتیک کهنه ستون پنجم یا به زبان  سیاسی- ملی‌ تورکان “مانقورد‌ها”را خنثا و بی‌ تاثیر می‌کند .

از چهره های بارزی که در این اواخر بیشتر  در بازی حکومت ایران نقش ایفا می کند حاج نادر قاضی پور ,سر سرپرده حکومت می‌باشد .

قاضی پور امروز۲۱ بهمن سال جاری در مجلس فارسی ضمن سخنرانی سعی کرد نشان دهد گویا نماینده ملت آزربایجان است ‌و وی را شورای نگهبان انتخاب نکرده است .قاضی پور اکثراً سعی‌ می‌کند با حر فهای پوپولیستی وا نمود کندکه گویااعتراضات ملت تورک را شنیده و حکومت دلبسته ایشان یعنی‌ رژیم فاسد و اشغالگر ایرانی‌نیز برای حل آن در تلاش است.  ایشان سعی‌ می‌کند رول سخنگوی حرکت ملی جا بزند وا نمود کندکه ایشان  رابط بین ملت و حکومت فارس هستند .
این در حالی است که فقط از شهر اورمیه هزاران نفر در اعتراضات خیابانی علیه خشکاندن عمدی  دریاچه اورمیه توسط حکومت ، دستگیر و پرونده بیشتر انها هنوز هم دردادگاههای ایران  مختومه نشده است.
قاضی پور عنوان می کند بعداز انقلاب پیشرفت خوبی در استانها صورت گرفته ولی آزربایجان غربی محروم مانده است این در حالی است که نه تنها آزربایجان غربی بلکه تمامی مناطق غیر فارس تقریبا در حالت ایست مانده اند و فقط بودجه هایی که این ملت تامین کرده اند صرف آباد سازی مناطق فارس نشین شده است. اردبیل بعد از بلوچستان دومین استان فقیر است و حتی خود آزربایجان غربی و اللخصوص اورمیه با مشکلات‌ زیستی‌-حیاتی  که خود رژیم ایشان طی‌ ۳۸ سال ایجاد کرده گریبانگیر است .

عین سخنرانی بازیگر حکومت را در مجلس در اینجا می اوریم تا بر ملت تورک آگاه شود خیمه شب بازی قاضی پور دردی از ملت تورک را دوا نمی کند . قاضی پور و قاضی پورها نه نماینده ملت تورک,بلکه نماینده شورای نگهبان رژیم اشغالگران ایرانی‌ند که در اجرای سیاست‌های غاصبانه ‌ این رژیم را در مقابل مقاومت مردمی و حرکت ملی‌ آزربایجان, کنترل بحران می‌کنندو خود را از مردم و دکتر درد مردم و صدای ملی‌ مردم نشان میدهند.

فراموش نکنیم رای آوردن قاضی پور‌ها و امثالهم در شهر‌های آزربایجان جنوبی نه بخاطر صلاحیت دادن به این افراد از طرف  ملت تورک آزربایجان بوده! بلکه برای خنثی کردن بازی‌های کثیف دیگر رژیم  ‌و تروریست‌های منطقه می‌باشد که بر علیه آزربایجان از طرف همین رژیم چیده شده است .

نادر قاضی‌پور صبح امروز در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: پس از انقلاب و با استقرارا نظام جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های مختلفی داشتیم ولی در حوزه کشاورزی پیشرفت‌های خوبی حاصل نشده است.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود اینکه پیشرفت خوبی بعد از انقلاب در بسیاری از استان‌های کشور حاصل شده ‌ولی ‌آذربایجان‌غربی ۴ مشکل اساسی دارد و ما در حوزه درآمد سرانه،اشتغال و بهداشت جزو رتبه‌های آخر کشور هستیم.

وی با اشاره به سودمند بودن کشت گلخانه‌ای در ترویج کشاورزی مدرن تصریح کرد: از وزیر جهاد کشاورزی درخواست داریم که کشاورزی استان را به سوی کشت گلخانه‌ای سوق دهد و کود ایرانی به کشاورزان بدهند و نه کود چینی و آن کود را هم با قیمت ۱۹ هزار تومان به ما بدهد نه قیمت ۵۰ هزار تومانی و علاوه بر آن از وزارت جهاد کشاورزی می خواهیم روش‌های کشت میوه‌های گران‌قیمت را به کشاورزان منطقه آموزش دهد.

قاضی‌پور با اشاره به اقدامات نامناسب در ارتباط با احیای دریاچه اورمیه افزود: در این موضوع سر مردم آذربایجان کلاه گذاشته شد و با اقدامات ستاد احیای دریاچه اورمیه سدهای نازلو و باراندوز را تعطیل کردند و در مقابل فاضلاب شهرک‌های صنعتی را بدون تصفیه به دریاچه اورمیه ریختند و اسفناک‌تر اینکه ۳ هزار حلقه چاه را بدون در نظر گرفتن جایگزین پر کردند بنابراین به مردم ما ظلم کردند.

وی گفت: سد نازلو باید با پول ستاد احیا ساخته و تکمیل شود چرا که این سد از هدر رفت آب در حوزه دریاچه اورمیه جلوگیری می‌کند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture