/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » کسری بودجه سال 96 دولت ایران از جیب آزربایجانی ها پرداخت میشود+اسناد وحشتناک مستعمره بودن آزربایجان

کسری بودجه سال 96 دولت ایران از جیب آزربایجانی ها پرداخت میشود+اسناد وحشتناک مستعمره بودن آزربایجان

اوغوز تی وی:در تازه‌ترین اسناد انتشار یافته مابین وزارت خانه ها،مسئولان بومی  و نمایندگان مردم تبریز نشان از افزایش بی‌حد و حصر مالیات در این استان حکایت دارد.
در اسناد انتشار یافته که پزشکیان نماینده مردم تبریز و اسکو را مخاطب قرار داده شده است می خوانیم:

احتراما به استحضار می رساند که در بحث مالیات ستانی استان‌ها افزایشی در حدود ۱۴۴درصد برای آزربایجان شرقی در لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ لحاظ گردیده است و این در حالی است که متوسط افزایش کل کشور ۹/۴درصد بوده و در استان تهران ۶/۷ درصد که در مقایسه با سایر استان‌های همتراز رقمی بسیار بالا می باشد.
 بدیهی است این افزایش بی‌رویه فشار مضاعفی برای واحدهای شفاف و روشن بوده و در شرایط رکورد موجود مواردی از قبیل کاهش سرمایه گذاری ، فرار سرمایه‌ها ، هدایت نقدینگی و سرمایه‌های پنهان مالیاتی و کاری و نهایتا تشدید رکورد و بیکاری را در می خواهد داشت.
علی هذا با عنایت به شرایط زمانی خاص برای تصویب لایحه بودجه ۹۶۶ و لزوم بررسی و جلوگیری از این روند ناصواب و ناعادلانه خواهشمند است بهر نحو صلاحدید اقدامات لازم را مبذول دارند.
 در کنار این اسناد جنایی که نشان از استعمار ملت آزربایجان حکایت دارد تاراج معادن آزربایجان را هم در نظر بگیریم.
همچنین کافیست جهت پی بردن به عمق جنایت فقط در ذهن خود مرور کنیم:”روزانه حاصلات ۲۷۰۰ معدن فقط در استان زنگان بصورت خام به استان‌های مرکزی ایران فرستاده میشود.”

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture