/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » کمیسیون مشترکی برای قوی سازی همکاریهای اقتصادی میان رژیم ایران و حکومت جعلی کرد شمال عراق تشکیل شد.
کمیسیون مشترکی برای قوی سازی همکاریهای اقتصادی میان رژیم ایران و حکومت جعلی کرد شمال عراق تشکیل شد.

کمیسیون مشترکی برای قوی سازی همکاریهای اقتصادی میان رژیم ایران و حکومت جعلی کرد شمال عراق تشکیل شد.

اوغوزتی وی :همکاری‌های مخفی‌ ۸۰ ساله رژیم ایران با کرد‌های مهاجر وارد فاز جدید شده و حمایت پشت پرده ایرانی‌‌ها از تروریست‌ها و مهاجرین کورد در ازای استفاده از آنها به عنوان کارت سیاسی علیه تورک‌ها در عراق تورکمان ائلی شرقی ،در شرق تورکیه ، در آزربایجان جنوبی ،در نخجوان آزربایجان شمالی ،در سوریه و تورکمان ائلی غربی …شکل آشکار و رسمی به خود میگیرد.

در چهارچوب کنفرانس توسعه روابط تجاری میان ایران و حکومت جعلی کرد شمال عراق که در شهر اربیل عراق برگزار گردید، محمدشریعتمداری وزیر صنایع، معدن و تجارت ایران و علی سیندی وزیر طراحی حکومت منطقه‌ای کرد شمال عراق، تشکیل کمیسیون مشترک را تایید کرده و امضا نمودند.

پس از امضای این قرارداد، شریعتمداری توضیحات کوتاهی به خبرنگاران ارائه کرد.

وی گفت: “کمیسیون مشترکی برای تحقیق در خصوص راههای قوی سازی روابط اقتصادی میان دو طرف تشکیل یافت. از امروز، سفارتهای هر دو کشور، به کمیسیون مشترک اهمیت خواهند داد. از نظر ما برای قوی سازی روابط اقتصادی دوجانبه، این امر بسیار مهم میباشد.”

این در حالی‌ است که رژیم‌های پهلوی و جمهوری اسلامی سالیان سال همه نوع حمایت مادی ،حمایت سیاسی ، کمک‌های معنوی و نظامی ، کمک در اشغال اراضی‌ و مهاجرت دادن و مسکن کردن کرد‌های مهاجر ، کمک به تبلیغات‌های سیاسی و اهداف اشغال اراضی‌ و کردستان سازی کرد ها کرده و می‌کند و در مقابل از آنها عایه تورک‌ها استفاده می‌کند و یک متفق موقت برای خود میبیند . ندیدن این همکاری ساده انگاری و غیر عقلانی است .

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture