/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » گزارشی از آخرین وضعیت بازداشت شدگان در شهرستان سولدوز
امیر ستاری، مراد اماری، اولدوز قاسمی و جواد احمدی یئکانلی فعالین ملی و مدنی, که بعد از بازداشت در شهر سولدوز به علت حضور بر سر مزار شهدای قیام خونین آذربایجان۱۳۸۵ ٬ امروز به مورخه ۵ خرداد ماه ۱۳۹۷ به اداره اطلاعات اورمیه منتقل شده اند.

گزارشی از آخرین وضعیت بازداشت شدگان در شهرستان سولدوز

 اوغوزتی‌وی :بنا به اطلاع محلی٬ آقایان امیر ستاری (ساکن تبریز)٬ مراد اماری و جواد احمدی یئکانلی(ساکن خوی) و خانم اولدوز قاسمی(ساکن اورمیه) که پیش تر از این در مورخه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۷ بعد از نثار فاتحه و ادای احترام به شهدای قیام‌ خرداد ۱۳۸۵ توسط مأمورین اطلاعاتی و امنیتی شهرستان سولدوز بازداشت شده بودند ٬ در جلسه تفهیم اتهام با اتهام واهی «اخلال در نظم عمومی با مصداق شرکت در مراسم غیر قانونی» مواجه میشوند. که النهایه امروز به مورخه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۷ از سوی بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سولدوز به نام آقای علی شاهی جهت آزادی موقت با قرار وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی روبرو میگردند.

🔹 هر یک از نام بردگان به علت عدم تودیع وثیقه صادره به اسامی آقایان امیر ستاری٬ مراد اماری٬ جواد احمدی یئکانلی به زندان سولدوز٬ و خانم اولدوز قاسمی به بند نسوان زندان اورمیه منتقل میشوند

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture