/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » گزارشی از مراسم رونمایی کتاب “قیرمیزیلار” در شهرستان اهر

گزارشی از مراسم رونمایی کتاب “قیرمیزیلار” در شهرستان اهر

اوغوزتی وی:کتاب”قیرمیزیلار” اولین اثر خانم رقیه هاشم زاده(خان صنم) با محتوای 85 قطعه شعر به زبان تورکی آذربایجانی با مضمون اجتماعی – عاشقانه که با مقدمه نویسی آقای علی جوادپور، نشر گردیده در انجمن ادبی شهرستان اهر به مورخه 1395/10/28 رونمایی شد.
خانم هاشم زاده با قالب بندی دؤردلوک، گرایلی، بایاتی، سربست، قوشما و… اشعاری را به قلم تحریر در آورده که تاکنون توانسته است به عنوان سومین نفر در سیزدهمین جشنواره استانی شعر کوثر مرند در بخش زن و مادر و در سال جاری بعنوان اولین نفر در اولین جشنواره استانی ورزش در آینه شعر و نخستین دوره جشنواره شعر ارسباران منتخب شود.
در مراسم رونمایی کتاب فوق الذکر که با مجری گری خانم گونش آتلوپور بعمل آمده بود با شعرخوانی آقایان غلامرضا پور محمد(گولمز)، بابک اسلامی، علیرضا انباز(رئیس انجمن ادبی)، ثاقب رشت آبادی و همچنین سخنرانی آقایان زارعی(رئیس اداره ارشاد شهرستان اهر)، حسین دوستی، جعفر خضوعی و سخاوت عزتی برنامه روال خود را طی نمود. والنهایه بعد از تقدیر و تشکر خانم هاشم زاده(خان صنم) از حضور ادبا، نویسندگان، فرهیختگان در مراسم قید شده٬ رونمایی از کتاب “قیرمیزیلار” به انجام رسیده و سپس لوح سپاس از سوی انجمن ادبی شهرستان اهر در جهت فعالیت های ادبی و فرهنگی تقدیم خانم هاشم زاده(خان صنم) گشت.
لازم به یاد آوری است که با هنرنمایی آشیق رضا پنجش با ایفای “قره چی” برای حضار موجب هر چه باشکوه تر شدن مراسم گشت.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture