/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » گزارش تکمیلی از حمله تروریستی کورد‌های پکک به آنکارا +عکس -ویدیو
حمله تروریستی کورد‌های پکک به آنکارا و دوباره خائنانه هدف قرار دادن غیر نظامیان

گزارش تکمیلی از حمله تروریستی کورد‌های پکک به آنکارا +عکس -ویدیو

اغوز تی‌وی :ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه عصر روز یکشنبه (۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۴)۱۳.۰۳.۲۰۱۶ یک خودروی بمبگذاری شده در پارک گؤوَن واقع در میدان قیزیل آی آنکارادر ایستگاه اتوبوس توسط عامل انتحاری منفجر شد.هدف تروریستهای خائن، باز هم انسانهای معصوم بود.درنتیجه انفجار به میان آمده در آنکارا،  ۳۴ نفرکشته شدند آنکارا پایتخت ترکیه باری دیگر با حمله ای خائنانه مواجه شد. جنایتکاران که در داخل یک خودروی حامل بمب بودند، در شلوغترین منطقه شهر، میدان کیزیلای، نقشه شوم خود را به عمل رساندند.

 

 Kurdish ANKARA TERROR (11)

وزیر بهداشت تورکیه اعلام کرد در حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در آنکارا، ۳۰ نفر در محل وقوع حمله و ۴ تن دیگر در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

محمد موذن اوغلو، وزیر بهداشت تورک  پس از نشست امنیتی ویژه به ریاست احمد داووداوغلو، نخست وزیر ترکیه اعلام کرد در حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در آنکارا، ۳۰ نفر در محل وقوع حمله و ۴ تن دیگر در بیمارستان جان باختند. حداقل یک نفر از کشته شدگان احتمالا عامل یا یکی از عاملان این حمله است.

وی همچنین اعلام کرد در حال حاضر ۱۲۵ نفر در بیمارستان های مختلف بستری بوده، وضعیت ۱۹ نفر از آنها وخیم گزارش شده و ۷ مجروح نیز در اتاق عمل هستند. اغلب مجروحین به احتمال زیاد امشب مرخص خواهند شد. ممکن است مداوای برخی از آنان یک یا دو روز طول بکشد.

وی افزود هنگام وقوع حمله به ۲۴ بیمارستان مجروحین منتقل شده، در حال حاضر در ۱۴ بیمارستان مجروح داریم.

.پدر یکی از بازیکنان تیم فوتبال گالاتاسارای دربین قربانیان حمله تروریستی روز گذشته آنکارا قرار دارد.

کمال بولوت، پدر اومود بولوت بازیکن تیم فوتبال گالاتاسارای تورکیه نیز دربین قربانیان حمله تروریستی روز گذشته در میدان قیزیل آی آنکارا قرار دارد.

کمال بولوت پس از تماشای فوتبال بین تیم های گالاتاسارای و گنجلر بیرلیی در ورزشگاه ۱۹ ماییس آنکارا که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، در راه برگشت به خانه در محل حمله انتحاری حضور داشته و او همراه با ۳۶ نفر دیگر قربانی این حمله تروریستی قرار گرفتند.

شهر آنکارا پایتخت تورکیه طی ۵ ماه گذشته شاهد ۳ حمله تروریستی بوده است که طی این حملات ۱۶۲ نفر کشته شدند.

در تاریخ ۱۰ اکتبر سال ۲۰۱۵ در حمله تروریستی در آنکارا و در نزدیکی ایستگاه قطار، ۹۷ نفر جان خود را از دست دادند. در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۱۶نیز یک حمله انتحاری دیگر نیز در آنکارا انجام شد که در این حادثه ۲۸ نفر کشته شدند. و روز گذشته طی ۵ ماه سومین حمله تروریستی در آنکارا بوقوع پیوست که تا کنون شما قربانیان این حمله تروریستی ۳۷ نفر اعلام شده است که احتمال افزایش شمار قربانیان وجود دارد.پدر یکی از بازیکنان تیم فوتبال گالاتاسارای دربین قربانیان حمله تروریستی روز گذشته آنکارا قرار دارد.

 

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

 

هویت عامل انتحاری آنکارا اعلام شد
بر اثر حمله انتحاری سحر چاغلا دمیر در میدان قیزیل آی در مرکز آنکارا، ۳۷ نفر کشته و ۷۱ نفر نیز زخمی شدند که وضعیت ۱۵ نفر وخیم گزارش شده است.بر اساس بررسی از تکه های جسد داخل خودروی منفجر شده و اثر انگشت، امروز مقامات امنیتی تورکیه اعلام کردند سحر چاغلا دمیر، دانشجوی دانشگاه بالیکسیر و یکی از اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک عامل انتحاری روز گذشته آنکارا بوده است.

پدر این تروریست زن، در سال ۲۰۱۳ به پلیس تورکیه مراجعه کرده و گم شدن دخترش را اعلام کرده است.

این تروریست پیشتر در دادگاه بالیکسیر به اتهام عضویت در گروه تروریستی پ.ک.ک به همراه سه زن دیگر دادگاهی شده است.

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

نیروهای مسلح ترکیه، ضربه های سنگینش به سازمان تروریستی پ ک ک را ادامه میدهد

بر اساس بیانیه ای از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه، در نتیجه عملیات ترتیب داده شده علیه اعضای سازمان تروریستی پ ک ک که سعی در حفر چاله در حکاری داشته اند، ۱۱ تن از این اعضا دستگیر شده و مقداری مهمات نیز کشف شده است. جنگنده های تورکیه ساعاتی پس از حمله تروریستی روز گذشته آنکارا، مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق را بمباران کردند. جنگنده های تورکیه ساعاتی پس از حمله تروریستی روز گذشته آنکارا پایتخت تورکیه، مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک در شمال عراق را بمباران کردند.ستاد مشترک کل ارتش تورکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد جنگنده های این کشور پس از شناسايی ۱۸ موضع متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک در قندیل و گارا واقع در شمال عراق، آنها را مورد حمله قرار دادند.در اين عملیات ۹ فروند جنگنده اف ـ۱۶ و ۲ فروند اف ـ۴ در ساعت ۰۳:۲۰ الی ۰۵:۳۰ امروز، ۱۸ مخزن مهمات و پناهگاه تروریست ها را منهدم كردند.

در سایت اینترنتی ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه، اطلاعات مهمی در رابطه با حوادث داخل کشور منتشر گردید.همچنین ۴ بمب دست ساز در زمینهای حکاری و شرناک نیز خنثی گردیده و ۵ کلاشنیکوف نیز یافته شد.

رهبران كشورهاى مختلف حمله  تروريستى  در آنکارا را محکوم کردند.

الهام علی اف، رئيس جمهور آزربایجان طى پيامى جان باختن شهروندان توركيه در حمله تروریستی آنکارا به رجب طيب اردوغان تسليت گفته و ضمن ابراز همدردی خود و ملت آزربایجان با توركيه بابت حمله تروریستی آنکارا اعلام کرد به خاطر جان باختن تعداد زیادی از مردم در اين حادثه بسیار غمگین شدم.

فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه نیز در بیانیه‌ ای این انفجار تروریستی را محکوم و بر حمایت کشورش از تورکیه تاکید کرد و به خانواده قربانیان تسلیت گفت.

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نیز این انفجار تروریستی را محکوم کرده و گفته كه از شنیدن این خبر شوکه شده است. او همچنين حمايت کشورش از تورکیه را اعلام کرد.

 

وزیر امور خارجه لیتوانی در حساب تویتترش اینگونه نوشت: “انفجار خونین دیگری در آنکارا. ترکیه باز هم با ترور دیگری رودرروست. باید همراه متفقانمان باشیم.”

نورسلطان نظربایف، رئیس جمهور قزاقستان، با ارسال پیام تسلیت در وبسایت رسمی دولتی این کشور خطاب به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور تورکیه حمله تروریستی به غیرنظامیان در آنکارا را محکوم کرد.

دبیر کل سازمان ملل متحد ضمن محکوم کردن حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در آنکارا همبستگی خود با دولت و ملت تورکیه را اعلام کرد.

حسین جابر انصاری سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با انتشار بيانيه اى در سایت رسمی اين وزارتخانه حمله تروریستی علیه غیرنظامیان در آنکارا را محکوم کرد.

پادشاه عربستان سعودی با ارسال پیام تسلیت به رئیس جمهور تورکیه حمله تروریستی به غیرنظامیان در آنکارا را محکوم و آن را اقدام غیر قابل قبول دانست.

دبیرکل ناتو، کشورهای بحرین، کویت و افغانستان نیز در بیانیه‌های جداگانه‌ای انفجار تروریستی در آنکارا را محکوم کردند.

فردریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا و یوهانس هان کمیسر اروپایی امور توسعه در بیانیه‌ ای مشترک ضمن محکوم کردن این انفجار اعلام کردند که در کنار تورکیه خواهند ایستاد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی مطبوعاتی کاخ کرملین به خبرگزاری تاس روسیه گفت:” ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه حمله وحشیانه که در آنکارا رخ داده است را به شدت محکوم کرد”.

ریچارد مور سفیر انگلستان در آنکارا به خانواده کشته شدگان در این حمله، تسلیت گفت.

دیوید کامرون نخست‌ وزیر انگلیس نیز با انتشار بیانیه‌ ای در حساب توییتر رسمی خود نوشت:” از وقوع حملات شوم تروریستی در آنکارا و ساحل عاج بسیار وحشت‌ زده شدم. با آسيب ديدگان اين حوادث اعلام همدردى مى كنم”. وهمچنین فیلیپ هاموند، وزیر خارجه انگلیس نیز در صفحه توئیتر خود انفجار آنکارا را محکوم کرد و آنرا وحشیانه خواند.

جان کربی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا طی اعلامیه‌ ای حمله ترویستی علیه غیرنظامیان در میدان قزل آی آنکارا، پایتخت تورکیه که ۳۷ کشته و۷۵ زخمی بر جای گذاشت را به شدت محکوم کرد.

وزارت امور خارجه اسپانیا با انتشار بیانیه‌ ای اعلام کرد حمله تروریستی امروز آنکارا که غیرنظامیان را هدف قرار داده و باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی شد را شدیدا محکوم می‌ کنیم.

توربیون یاگلند، دبیرکل شورای اروپا همچنین لحظاتی پس از وقوع این حادثه با انتشار پیامى در حساب توییتر ضمن ابراز همدردى با مردم و دولت توركيه به خاطر حمله تروریستی آنکارا اظهار اعلام كرد این حمله علیه ارزش‌های اروپايى و همه ما انجام شده است.

وزارت خارجه قطر همبستگی کشورش و موافقت کامل آن با تمام اقدامات تورکیه برای مقابله با اقدامات جنایتکارانه‌ ای که با هدف برهم زدن امنیت و ثبات این کشور صورت می‌ گیرد اعلام کرد.

 

  خوشحالی‌  ایرانیان و کورد‌ها از کشته شدگان افراد بیگناه و تحقیر شهیدان و ملت تورک 

به گزارش اغوز تی‌وی دیروزدر صفحات فیسبوک واینستاگرام ,طرفداران تروریست‌های پکک و نژاد پرستان ایرانی‌  کامنتهایی انتشاردادند که دشمنی فطری ایرانیان و ترور پروران کرد مهاجر علیه تورک ها را به آشکارا نشان میدهد  .

اشغالگران ایرانی‌ و کرد‌های مهاجر که همیشه در دشمنی با تورک‌ها و خصوصا آزربایجان بصورت متحد  عمل می‌کنند این عقده و ترس را بحددی رسانیده اند که از عمل تروریستی با فخارت تمام و باشادی یاد می‌کنند.چیزی که هرانسان را ناخوداگاه به تفکر وا میدارد که کشته شدن  یک انسان بیگناه چطور میشود باعث خوشحالی‌ قوم‌هایی‌ شود! آیا آنان را میشود صاحب اخلاق‌ها و رفتار‌های انسانی‌ دانست !

سرهدو گریلا

ترک‌های فاشیست بدونن کردها ارامنها نیستن که ساک بمونن زنده باد گریلا

جمال خضری

کار هر کسی بوده دستش درد نکنه اینکار رو باید کسانی گردن بگبرند که کردها رو با کشور دشمن و کردستان باکور رو به خون کشیدند.

سید ساله کریم زده

چیزی که عوض داره گله نداره خان .

نمیشه که همش سوری‌ها کشته بشن و حرمسرای اردوغان آرام باشه .

نریمان زندی

لعنت خدا بر اين دولت فاشيست و اين ملت فاشيست پرور زنده باد كورهاو پ ك ك

یوسف مهابادی

ترکیه را سوریه کنیم

دنیر قربانی

این انفجا‌ها نقشه شوم حزب خردوخان میباشد که از اروپا و آمریکا امتیاز بگیرد و با نظلوم نمایی بیشتر کوردها را سرکوب کند و گندی که در حمایت از داعش را زده جمع کند و با این نوع حرکات باعث تشویش اذهان و فراموشی کشتار مردم کورد ترکیه شود

جلال چوشینی

مراد قارايلان: امثال سال پ ک ک است .گريلاهاي ما در قندیل همزمان با آب شدن برف‌ها از کوهستان و سرازير شدنشان به رودخانه به شهر هايه تورکيه جعلی وارد ميشويم .تورکيه جعلي محکوم به نابوديست

سوبی عبدی

خبرخوشحال كننده ارتش خردوغان روزشب دارن بچه كوچك بزرگ راميكشند كسى صداشون درنمياد هركى اين كاركرده باشه دستش دردنكنه درود به شرفشون خيلى خوشحال شدم خدابكنه به درك واصل شدگان بشتربشن اينها پل استانبول تونل رابتركونن بهتر ميشه هزاران ميمرن خيلى بهتر ميشه تاخردوغان باشه خانه مردم اتيش نزنه عراق سوريه اين همه اواره اينها همه اثر زنازاده خردوغانه

ایوب آذری

مرگ بر اردوغان مرگ بر طرفداران اردوغان درود بر ازادی

محمد غذا ولدبگی

يك ترك يك داعشى كمتر دنيا زيباتر. تازه بازى شروع شده كو تا اخرش وقت زياد صبر فراوان و هوا بهارى منتظر حضور گرم فرچه زنها هستيم

نریمان زندی

زنده باد كوردها ايشالله تركيه هم مثل سوريه ميشه

یوسف مهابادی

تبریک ….هنوز بهار نرسیده شروع کردند ترکیه را سوریه کنید

ایوب آذری

مرگ بر اردوغان مرگ بر طرفداران اردوغان درود بر ازادی

محمد غذا ولدبگی

ترك خَر فرچه يادت نره خخخخخوقتى ميگن تركا خرن دقيقا درسته الترك الخر است

ئايرا زاگروس

ارتش تركيه امده شهرهاي كوردها را ويران كرده و به زن و بچه، پيرو جوان رحم نميكنه. حالا اين معلوم نيست كه كار پ ك ك باشه ولي اگرم باشه بهترين كهرو ميكنه تا خردوغان بدونه كه هر ضربه اي كه بزنه عكسشو دريافت ميكنه.

پیام شاکری

ترکیه وارد جنگی شده که بیرون آمدن ازش محاله..اردوغان باید اونو بدونه که کشتار کردها نتیجه ش رفتارهای رادیکالتر و تندروتره

محمد غذا ولدبگی

كمه بده دمش تركيه داعش عثمانى بايد نابود شود وقتى مردم بيگناه را در كردستان ترور ميكنن شهيد ميكنن بايد منتظر اينم باشن چشم در مقابل چشم

نریمان زندی

خدا رو شكر  زنده باد كوردستان مرگ به ترك هاي فتشيست

یوسف مهابادی

تازه شروع شده ترکیه را سوریه میکنیم لعنت به مغول ومغول زاده

یوسف مهابادی

درود بر پ ک ک درود

سیروس آریا

حقشونه .. ترکیه خودش داعشه

ئايرا زاگروس

كار هركي هست خوب كاري كرده تا خردوغان حساب كار دستش بياد

جان دویچه

بلاخره نوبت ترکیه هم رسید. این دومین حمله تروریست هاست تو ترکیه….. امیدوارم وضعیت ترکیه بدتر از سوریه و عراق و افغانستان بشه…

محمدی فرهاد

اردوغان با دخالت در سوریه فقط در فکر قتل وعام کوردها و کمک به داعش است ودر ترکیه هم با کشتار مردم عادی و اعلام حکومت نظامی در اکثر شهرها زندگی را برمردم حرام کرده است اردوغان همین ابوبکر بغدادی است .اردوغان رهبر داعش است اردوغان یه ریس جمهوری است که لیاقت ریس جمهوری ندارد .این اقای ریس جمهور باعث وبانی و کشتارهزاران هزاران نفر است چه در سوریه چه در عراق .چه در ترکیه فقط به خاطر حفظ قدرت ودر آرزوی سلطان شدن وسرکوب کوردها.اینها را همه می دونند .نابود باد دیکتاتور .نابود باد حکومت مغولی .

بندگانی علیرضا

کار نیروهای امنیتی ترکیه هست برای بیشتر امنیتی کردن جو ترکیه برای سرکوب بیشتر . این یکی ار ترفندهای تمام دیکتاتور هاست تا به این بهانه گروهای هدف را مورد حمله و نابودی قرار دهند .

جان دویچه

ترکیه به این دلیل تصمیم گرفت به کردها حمله کند چون می خواهد از داعش حمایت کند. داعش فرزند ترکیه است و افسران اطلاعاتی ترکیه داعش را از روز نخست بنیان نهادند و داعش ابزار تسلط ترکیه بر کشورهای عربی است. داعش یک سیستم برنامه ریزی شده از سوی ترکیه برای احیای عثمانی است. البته عثمانی هیچ وقت احیاء نخواهد شد. چون عثمانی‌ها پان ترک و نژاد پرست و معتقد به برتری نژادی ترکها نبودند عثمانی‌ها ایدوئولوژی مذهبی داشتند و بدون کردها هرگز بوجود نمی آمدند بلکه کردهای سنی ایرانی تبار از ترس ترکان شیعه صفوی به دامان ترکهای سنی رفتند و این ائتلاف منجر به تشکیل عثمانی شد به همین دلیل دیگر آن ارتش عثمانی که نیمی از ارتش آن دلاورمردان کرد بودند تشکیل نخواهد شد.

جان دویچه

بعد از آنکه کردهای مظلوم سوریه به حمایت آمریکا تل ابیض را گرفتند و به پنجاه کیلومتری رقه رسیدند ترکیه دچار وحشت شد چون مسیر اصلی ارتباطی مادر وفرزند یعنی ترکیه و داعش قطع شد و همین موجب خشم ترکیه شد انفجار شهر مرزی ترکیه قطعا کار خود دولت ترکیه بوده است و داعش فقط مجری برنامه‌های اردوغان است.عامل دیگر خشم اردوغان به هویت پیوستن حزب خلق کرد برای اولین بار در تاریخ ترکیه بود به همین دلیل اردوغان نتوانست به اکثریت آرا دست یابد تا قانون اساسی را تغییر دهد. به همین دلیل از کردها بشدت کینه کرد و دنبال انتقام از کردهای پ ک ک و سوریه است. ترکیه بدون رعایت حقوق علویان و کردها (بیش از نیمی از جمعیت ترکیه) یک کشور جعلی است و به همین دلیل این کشور بزودی دچار تغییرات ساختاری بنیادین خواهد شد. ضمن آنکه باید نتیجه کردار ناشایست و جنایاتی که در سوریه در حمایت از وحشی‌ترین تروریست‌های تاریخ جهان انجام داده اند ببیند. حملات هوایی ترکیه به داعش یک بلوف است بلکه به پادگان و خرابه‌های خالی از تروریستهای داعش حمله می کند و هدف اصلی اردوغان نابودی کامل کردهای سوریه است و او از نظر شخصیتی کسی است که از کشتار همه کردهای سوریه هیچ ابایی ندارد.

چوپان فداکار

امیدوارم فقط غیر نظآمی کشته نشه . هر چند با این گندی که تروریست‌های ترک به بار اوردن باید گفت گور باباش اما امیدوارم بیگناه‌های غیر نظآمی کشته نشن . مردم ترکیه هم آدمن .

هورامان کردستان

بالاخره قبر اتاتورك هم ويران خواهد شد چه برسه به خيابانوش اخر تركيه كشوري فاشيست كه حتي يك دوست براي خودش نزاشته ادعاي كدخدايي ميكنه مثل يك ساختمان شيشه اي هست و در معرض ويراني

محمد علی‌

خداره شكر بركت!! لعنت به اردوغان ملعون و آن دولت كه باعث تقويت داعش ميشود جاي چاه كن هميشه در چاه ميباشد

رزً ال

بزار غیر از مادران کرد مادرانی دیگی را در حال گریه کردن ببینیم

علی آریا

لعنت به همسایه خائنی که بویی از امسانیت نبرده و کارش نسل کشی است و تفو به شرافت نداشته هرکی از این حیوانات خونخوار عثمانی پشتیبانی کنه از سر نادانی خودش، مرگ بر ترکیه و هرچه حرامزاده عثمانی و حامیشه

متیو پارسی‌

ترکیه ریده شد بهش رفت… هیچ توریستی به ترکیه نخواهد رفت و اون موقع هستش که همه ترکها از گرسنگی به جاکشی خواهند افتاد.. ریدم به اسلام و دهن اردوغان

آزادی روژهلات

تا زمانی کە ترکها، کرد ،ارمنی،علوی،کمونیست و …را انکار کنند و بەدنبال از بین بردن و نسل‌کشی آنان باشند روزگار بهتر از این نخواهد بود. تعجب میکنم ترک زبانان ایرانی همیشە از ظلمی کە فارسها در حقشان می‌کنند گلە‌مندند ولی نوبت بە خودشان کە می‌رسد روح نیاکانشان(چنگیزخان،آتیلای‌خونخوارو….) را شاد می‌کنند و این خود جای تعجب دارد!!!!! بە هر حال تا روزی کە انکار بر کرسی اعتراف بنشیند این کشورهای فاشیستی‌،جعلی و واپسگرا روی آزادی و آبادانی را نخواهند دید. تا زمانیکە جامعە دموکراتیزە نشود این زخمها دیر یا زود دوبارە سر‌برخواهند زد و این بحرانها بە یک جغرافیای خاص خلاصە نخواهد شد. آیندە روشن ازآن ملتهای آزاد و برابر است همە با هم پیش بە سوی کنفدرالیسم جوامع دمکراتیک…

سوبی عبدی

اينها واقعأ بلدنيستن بيشتر بكشن بروند اين پل تازه ساخت تونل استانبول بتركونن حداقل بيشتر ازهزارنفر ميمرن ارزش داره تا خردوغان باشه پاشو ازگليم باباش درازتر نكنه نميذارن خرشو چهار نعل درمنطقه برونه جلو دهنش روميزنن نژادپرست ترين مردم جهان همين تركها عثمانى تركيه هستند استغفرلاه كم مونده جناب خردوغان بگويد من جانشين خداهستم خداهم ترك

مردین کردی

به هلاکت رسیدند تبریک ولی امار کم است انشا الله این عملیاتها زیاد بشه وترک فاشیست وبی هویت بدرک واصل شن…خبر خوبی بود

هادی نوروزی

خوشحالم که ارباب داعش هم خود گرفتار داعش شد این عاقبت دخالت توی کشور دیگه است

عباس شفیعی

خبری خوش است انشالله که دامن گیرعربستان وقطرهم شوه

شافی ترین

خدا را شکر من نوکر حسینم ترکیه هم اره

حسین رودب

مرگ بر اردوغان وسگهایه ترک

حامد کریمی‌

هیچ کسی از کشته شدن شهروندان عادی خوشحال نمیشه،جنگ نباید باشه.

مردین رزیکورد
ولی شما برید ببینی فاشیستهای ترکیه چه به سر مردم و شهرهای کرد آوردن!ببینید چندتا بچه بیگناه جانشون رو از دست دادند!ترکیه با حمایت از اسلامگرایان و دشمنیش با کردها داره گور خودش رو میکنه.

کردها در مقابل وحشیگری اردوغان کوتاه نمیان،متاسفانه در این بین شهروندان عادی هم آسیب میبینند،البته درصد صدمه دیدگان ترک در مقابل کشته شدگان بیگناه کرد خیلی خیلی ناچیزه

خیلی خوشحالم ک چن تا ترک خر مثل سگ مردند اماده باشید ک توی ترکیه تازه داره اتش بازی شروع میشه باید خردوغان جواب حمایت هاش از داعش پس بده چن سال از داعش حمایت کرد فک میکرد میتونه کوردها را شکست بده توی عراق وسوریه لیبی و لبنان و یمن وافغانستان باین همه ارتش نتونستند داعش شکست بدهند تنها گروهی ک تونسته داعش ب گوه خوردن بیاندازه کوردها بودند ومرحله بعدی نوبت خردوغان باید با زبان خودش بگه قلت کردم

صلاحالدین مرادی

تورکهای فاشیست خشک ذهن که خودشون حامی تروریست درمنطقه هستن …..مدرک هم دراختیار قرار دادن پایگاهای نظامی به ال سعود ….حمایت سنگین از داعش و اجرای سیاست کثیف عثمانی کشتار کردها

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture