/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » گشترش درگیریهای ملت عرب الاحواز با یگانهای ویژه سپاه پاسداران رژیم اشغالگر فارس در خاک الاحواز

گشترش درگیریهای ملت عرب الاحواز با یگانهای ویژه سپاه پاسداران رژیم اشغالگر فارس در خاک الاحواز

اغوز تی وی:از مورخه  ۲۰/۱۲/۹۵ درگیری‌ها در الاحواز افزایش یافته است بنا به خبرهای رسیده مبارزه ملی ملت عرب الاحواز درخاک خودشان علیه رژیم غاصب و اشغالگر ایرانی رفته رفته وارد فاز جدیدی  و لاین ادامه داری میشود

اینبار خبرها حاکی از درگیریهای شدید در شهرستان باغملک  درالاحواز اشغالی میباشد .
بنا به گزارشهای  رسیده به اتاق خبری اغوزتی وی, رژیم آخوندی ایران با بی‌شرمی تمام اینبار دست به سلاحهای گرم و تخریب کننده همچون دوشیکا و آرپی جی برده است درگیری‌ها و خبرهای رسیده از احواز و تصاویر به دست رسیده گویای به سیم آخر زدن رژیم فاشیستی ایرانی است.
در این گزارش ارسالی همچنین گفته میشود ملت عرب الاحواز در کشور اشغالی الاحواز با نادیده گرفتن منع تظاهرات از طرف نیروهای نظامی رژیم  با شعار های” بالروح بالدم نفدیک یا کارون”،” خون و جانمان فدای کارون” در خیابان‌های اصلی الاحواز به تظاهرات‌های خود ادامه میدهند.
مبنع خبر میافزاید  باینکه در الاحواز حکومت نظامی اعلام شده ولی بیش از ۶۰۰ نفر از نیروهای ویژه سپاه رژیم درخاک الاحواز العربی وارده عمل شده  و با دستگاه‌های جوش درب خانه‌های ملت را جوشکاری کرده اند تا بدین وسیله از خارج شدن ملت برای ادامه ی تظاهرات علیه رژیم مقابله و جلو گیری کنند. منبع می افزاید هنوز هم جسته گریخته در بعضی از نقاط شهر صدای تیراندازی سلاح‌های گرم سنگین و اسلحه‌های کمری شنیده میشود . تا کنون دهها تن از تظاهرات کننده‌ها دستگیر شده و به مکان‌های نامعلوم انتقال داده شده اند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture