/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » یک کارگر معدن طلای آق دره تیکان‌تپه در حادثه کار کشته شد

یک کارگر معدن طلای آق دره تیکان‌تپه در حادثه کار کشته شد

اوغوز تی وی:یک کارگر معدن آق‌ دره تیکان‌تپه(تکاب) که راننده بلدوزر بوده است، با برخورد به یک دستگاه لودر جان خود را از دست داده است.

این حادثه حدود ساعت شش و 30 دقیقه بعد از ظهرروز گذشته(25 بهمن) در واحد دپو معدن طلای آق دره دراستان آزربایجان غربی برای یکی از کارگران راننده بولدوزر به نام اسد رنجبر اتفاق افتاده است.

از قرار معلوم در هنگام حادثه آقای رنجبر بصورت پیاده در مسیر تردد یک دستگاه لودر قرار می‌گیرد و براثر برخورد با چرخ‌های عقب این وسیله نقلیه در حال حرکت بشدت مصدوم می‌شود.

بر پایه این اطلاعات این کارگر حادثه دیده از سوی عوامل بهداشت مرکزی معدن طلای آق دره به بیمارستان شهدای تیکان تپه انتقال داده می‌شود اما علارغم تلاش دو ساعت پزشکان برای نجات وی، این کارگر جان خود را از دست می‌دهد.

به نقل از همکاران آقای رنجبر، او دارای 60 سال سن وبیش از 18 سال سابقه کار در واحد معدنی طلای آق دره را به صورت قرار دادی دارد.

سالیانه ده‌ها کارگر در آزربایجان جنوبی در حین کار دچار حادثه شده و جان خود را از دست میدهند که خانواده‌های اکثر این کارگران نیز در دریافت هرگونه مستمری، بیمه و یا غرامت از سازمان‌های مربوطه نیز با مشکلات شدیدی مواجه میگردند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture