/  
صفحه اصلی‌ » اخبار » شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد
شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

شهرداری تبریز قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

 اوغوزتی‌وی :پنجمین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال کشور موسوم به ایران از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در سالن شهید توانا تبریز آغاز شد که این دیدار در نهایت با برتری ۸۵-۷۳ به سود شهرداری تبریز به پایان رسید.شاگردان مهران حاتمی که در این دیدار مقابل هواداران آزربایجانی به میدان رفتند، در لحظات ابتدایی از حریف خود عقب افتادند اما خیلی زود توانستند نبض بازی را در دست گرفته و با اختلاف امتیازی قابل توجهی کوارتر اول را به پایان برسانند. شهرداری تبریز موفق شد در کوارتر اول با نتیجه ۲۷-۱۶ مهرام را شکست داد.

در کوارتر دوم نیز شهرداری شروع بهتری داشت و توانست اختلاف امتیازی با مهمان خود را افزایش دهد. این کوارتر با نتیجه ۲۲-۱۹ به نفع شهرداری تبریز به پایان رسید تا شاگردان حاتمی در نیمه نخست با برتری ۴۹-۳۵ راهی رختکن شوند.

در کوارتر سوم تیم مهرام عملکرد بهتری داشت و توانست با بازی خوب خود اختلاف امتیازی یا شاگردان حاتمی را جبران کند. این کوارتر با برتری ۲۷-۱۶ مهرام به پایان رسید تا کار ۲ تیم در کوارتر چهارم با نتیجه ۶۵-۶۲ آغاز شود.در کوارتر چهارم نیز شهرداری تبریز عملکرد بهتری داشت و موفق شد مهرام را با نتیجه ۲۰-۱۱ شکست دهد تا این بازی در نهایت با برتری ۸۵-۷۳ شاگردان حاتمی به پایان برسد.

شهرداری تبریز آزربایجان جنوبی با این برد و مجموع ۳ پیروزی از ۵ بازی، موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال دست پیدا کند.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture