/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » به استقبال اول مهر و آینده کودکانمان بشتابیم / حسن کریمزاده

به استقبال اول مهر و آینده کودکانمان بشتابیم / حسن کریمزاده

اوغوز تی وی:کلیدواژه : تحریم، اول مهر، کودتا، خرید کتاب تورکی، مبارزه مسلحانه، گامو
خلاصه این متن : سران ایران از عواقب تحریم می ترسد و برای تسلیم شدن در مقابل تحریم ، آموزش بین المللی دیده است اگر اول مهرماه را تحریم کنیم مقابل ملتمان هم زانوی تسلیم خواهند زد.
۱_تحریم در ذات خودش پدیده شومیست(منظور تحریم اقتصادی) مخصوصا در مواقعی که آثارش بر طبقه پائین جامعه متحمل میشود اما با این همه تحریم ظالمانه بهتر از جنگ خانمان سوز است و عواقب تحریم ایران را دیدیم ،البته در کنار دیدن با گوشت و خون تجربه کردیم نهایت سران ایران زانوی تسلیم زدند.
۲ و ۳_در تورکیه کودتا در شرف موفق شدن بود ولی مردم تورکیه مدرن‌ترین اسلحه‌های جهان را کشتند.
چرا؟
چون ملت تورکیه مثل ما حبابی ملت بزرگوار نیستند بلکه با مطالعه به بزرگواری رسیده اند بنده از طرف شاعران آزربایجان جنوبی در اکثر انجمن‌های ادبی تورکیه شرکت کرده‌ام وقتی اشعار شاعرانمان را خوانده‌ام به نوعی نویسندگان اینجا هنگ و تشنج ادبی کرده اند و خواستار تکرار شده اند.
اما بحث کودتا چه ربطی به این مباحث دارد؟
چرا ارتباط دارد میزان آگاهی هر ملت از تفکر نویسندگان آن ملت نشات میگیرد اینجا یک نویسنده فقیر از لحاظ مالی وجود ندارد چون هر کتابی که به چاپ می رسانند خریدار دارد اینجا تیراژ با متوسط ده‌ها و حتی صدها هزار میباشد،پس این ملت کودتا را شکست داده و خواهند داد.
۴_اگر ما ملت آزربایجان جنوبی در آستانه مهرماه گذرمان را به کتابخانه تغییر دهیم:
با خرید کتاب‌های تورکی کمکی به نویسندگانمان خواهیم کرد
استارت تحریم اول مهر خواهد خورد.
چون حکومت ایران از عواقب تحریم می ترسد زانوی تسلیم به قانون خواهد زد.
هر کودتا بر علیه زبان و فرهنگمان را شکست خواهیم داد.
۵_ خاورمیانه در آتش رادیکالیسم داعش،پ ک ک و… می سوزد و حکومت ایران با مطرح کردن تشکیلات جعلی همچون گامو و مبارزه مسلحانه سعی در انحراف مسیر حرکت ملی ما از کتابخانه به کوه‌ها را دارد تا با چیدن مسائل حقوقی در چهارچوب قوانین بین المللی سرکوب راحتری داشته باشد پس بشتابیم به کتابخانه‌ها تا با خرید کتاب تورکی کمکی به نویسندگانمان داشته باشیم و اول مهر را تحریم کنیم هیچ حکومتی در جهان توان آن را ندارد که بخاطر عشق به زبان مادری کودک را مجازات کند .
در زمان موفقیت ملت تورکیه در جریان کودتا همه ما احساس غرور کردیم این غرور لازم است اما برای ما واجب نیست چون این ملت با مطالعه به این شعور رسیده اند برای ما تکلیف خرید کتاب‌های به خاک خفته تورکی در کتابخانه‌ها میباشد.
تصاویر زندانیان سیاسی همچون رسول بی‌رضوی،حسین علی محمدی،سیامک میرزائی،یوروش بی،لطیف حسنلی و…در پروفایل خود قرار میدهیم و بسیار ارزنده است اما اگر آنها از داخل زندان عملی شدن این طرح تحریم اول مهر را بشنوند بسیار خوشحال خواهند شد.
حکومت ایران توان پی گیری این را نخواهد داشت که:”چرا برای فرزندانتان کتاب تورکی می خرید؟”
پس چون ماهی سیاه کوچولو فقط استارت و حرکت لازم هست ترسمان فرو خواهد ریخت.
(این نوشته حاصل نظر سنجی نسبتا گسترده در رابطه با خرید کتاب‌های تورکی و تحریم اول مهر ماه از فعالین ملی میباشد که مورد تایید همه میباشد.)

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture