/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » به مناسبت نزدیک شدن به پدیده شوم رفراندم غیر مشروع اربیل / پیمان یاری
به مناسبت نزدیک شدن به پدیده شوم رفراندم غیر مشروع اربیل / پیمان یاری آزربایجان تورکونون اوجا سئسی ? ? اوغوزتی‌وی OğuzTV ? @oguztv ???

به مناسبت نزدیک شدن به پدیده شوم رفراندم غیر مشروع اربیل / پیمان یاری

اوغوز تی وی:روزی نیست که در یک روزنامه یا سایت جملاتی از قبیل فاجعه انسانی میانمار ،کشتار مسلمانان، زیست محیطی،نژاد پرستی ویا نسل کشی از سوی مدعیان حقوق بشری نباشیم، غافل از اینکه در نزدیکی و یا داخل جغرافیای خودمان فاجعه ای غیر قابل تحمل آبستن زایمان می باشد و از تولد نوزاد غیر مشروعی خبر می دهد که به اطرافیان و نزدیکان خویش رحم نمی کنند چه به غیر خودی برسد که اهدافی جز درهم شکستن مرزها و اثبات غیر قانونی و غیر حقانی خود نمی باشند و برای چنین عمل زشتی از تمام غیر مشروعان دنیا طلب همکاری دارند.
اما در ظاهر مدعیان مخالف چنین فاجعه ای با تبسم و لبخندهای مصنوعی خواهان جلوگیری از این پدیده شوم هستند ودر عمل کاری انجام نمی دهند.
واقعیت این است که در چند روز اخیر ما شاهد به ظاهر رفراندومی از قبل پروژه ایی شده خواهیم بود که عنوان قشنگ و زیبا ولی در باطن خشن و طغیان گر در منطقه خواهیم بود که بنا به مصلحت نامشروعان منطقه در حال تبلیغ و عملی کردن هستند! که یاد سالهای تشکیل خودشان می برد یعنی اسرائیل که با کمک و یاری استعمارگران دنیا یعنی برینانیا و آمریکا جهت تغییر مرزهای جغرافیایی دنیای تورک و اسلام پای ریزی شد و متاسفانه تا به امروز به اکثر اهداف خویش نائل گشتند!
سوال اینجاست چرا اجازه چنین فاجعه ائی داده می شود؟
چرا این مدعیان حقوق بشر چنین فاجعه ائی را لمس و درک نمی کنند؟
آیا باز ما شاهد قتل عام و آپارتایدهای نوینی خواهیم شد؟
و یا برای جلوگیری از این پدیده شوم منطقه چه راهکارهای دپیلماتیک و مدنی می توان انجام داد؟
و سوال های بسیاری هست می توان مطرح نمود!
ادامه دارد..

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture