/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » بی‌ بی‌ فارسی‌ یا همان بی‌‌بی‌سی کردی همچنان به تخریب و تحریفات آشکار علیه تورک‌ها ادامه میدهد.

بی‌ بی‌ فارسی‌ یا همان بی‌‌بی‌سی کردی همچنان به تخریب و تحریفات آشکار علیه تورک‌ها ادامه میدهد.

اغوز تی‌وی :بی‌ بی‌ فارسی‌ همچنان به تخریب و تحریفات آشکار علیه تورک‌ها در هر کجای جهان خصوصاً در تورکیه ، جمهوری آزربایجان شمالی‌، تورکمن الی در عراق و سوریه و صد البته با شدت بیشتر در آزربایجان جنوبی ادامه میدهد. همزمان با سفر نماینده  فارشیست فارس (  حسن روحانی) به غرب آزربایجان شبکه های ترور که در راس آنها بی بی سی فارسی قرار دارد  حر فهای سفیحانه روحانی را منعکس کردند این شبکه اصرار دارد اعتراضات مردم آزربایجان جنوبی در غرب آزربایجان را نا دیده بگیرد خبری انتشار داده و در انجا ۶۰ درصد استان آزربایجان غربی را کرد معرفی کرده است   در چنین مواقعی  بی بی سی فارسی بصورت  موازی با حکومت ایران  حرکت می کند  و با تمام قوا سعی در تحریف اخبار آزربایجان جنوبی دارند این در حالی است  که طبق واقعیت های موجود بیش از ۹۰ درصد استان آزربایجان غربی را تورک های بومی تشکیل می دهند. 
بدون اینکه پاسخ گوی رفتارهای خود باشد. این شبکه که با مالیات شهروندان بریتانیا اداره میشود انگار تابع هیچ قانون و مقرراتی نیست و اصل “حاکمیت قانون” که کشور انگلیس ادعا می‌کند بر این مبنا امور خود را اداره می‌کند محلی از اعراب نداد. فعلا به جای حاکمیت قانون انگلیس قوانین نژادپرسی و ضدّ ترکی کارکنان شبکه فارسی‌ بی‌ بی‌ سی‌ حاکم میباشد.
اینبار این بلند گوی ترور و نفرت نژادی با زیرپا گذاشتن تمام حقیقت‌ها و واقعیات روشن ادعا می‌کند “شصت درصد” جمعیت استان آزربایجان غربی ،کرد میباشد.این ادعا و تبلیغ آن از بی‌ بی‌ سی‌ فارسی‌ یعنی‌ گشودن دروازه‌های جنگ و جهنّم در آن منطقه. جهنمی که هم اکنون در شمال سوریه و عراق با تصرف سرزمینی و ارتکاب جنایت جنگی و پاکسازی قومی علیه تورکمان‌ها و عرب‌ها توسط گروه‌های تروریستی پ ک ک ، پ ی د و.. برپا شده است.
این شبکه در واقع دارد مقدمات جنایت جنگی و نسل کشی بسیار محتمل الوقوع را علیه
آزربایجانی‌ها فراهم می‌کند.اگر غیر از این است چرا این شبکه روایت‌های فعالین آذربایجانی را نیز در مورد مسائل منطقه انعکاس نمیدهد.چرا این شبکه فقط و فقط عادت به شنیدن و نشر روایت‌های فعالین کرد همچون رسول سامان پور، کاوه قوریشی، ژیار گول، همن سیّدی،محسن کاکارش، فرشته قاضی،مائده قادری،نادر سلطان پور،شادی حسامی ، کامران متین و دهها نفر دیگر به عنوان تحلیگر و کارشناس کرد دارد.

این شبکه با این لیست بلند بالای کارکنان و منتسبین کرد چطور میتواند در مورد مسائل مربوط به آزربایجان بیطرفانه عمل کند؟!
با لحاظ شرایط موجود این شبکه بیشتر به شبکه کردی بودن سنگینی دارد تا شبکه منتسب به بی‌بی جهانی‌.دیگر وقتش رسیده دولت انگلیس هم به صورت آشکار موضع خود را در مرد تورکها به صورت رسمی‌ مشخص کند هرچند به صورت غیر رسمی‌ همه چیز عیان است.

 

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture