/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » سناریو تکراری رژیم اشغالگر فارس بار دیگر با نقش اولی بهادری

سناریو تکراری رژیم اشغالگر فارس بار دیگر با نقش اولی بهادری

اغوز تی‌وی:  چگونه میشود  فکر کنید همچنان آزربایجان جنوبی و ملت تورک در خواب غفلت و ناآگاهی به سربرد.ملت و خاک و بومی که سالهاست با دست رژیم فارس به پازلی بی‌نقش و نگار ترسیم گردیده و چیدمان شود مگر میشودنسل جوان آزربایجان با چنین دشمنی  بخوابد! آزربایجانی وطن دوست چشم خود را از اشغال گران برنداشته و بازی‌های سیاسی و کثیف آنها  را بدقت می‌بیند اللخصوص بازی‌های که ایرانیان با ماشه دادن مانقوردان و ستون پنجمی‌ها خود می‌چیند و  آزربایجانی آنها را خنثی می‌کند .

سالهاست از بدو شروع و پیدایش حرکت و و قدرت گرفتن  جنبش ملی ملت تورک ,رژیم در صدد گمراهی و نابودی این جنبش بوده وسعی دارد با هر ترفند و نقش دهی این میدان جنگ رو در استعمارو اشغال خود نگه دارد.هربار برای پیشبرد و منافع رژیم  یکی از عروسکهای خیمه شب بازی خود را به میدان نمایش و فریب ملت و حرکت ملی دعوت مینماید .

ابنبار با دعوت بهادری نماینده ی انتسابی شورای نگهبان  خود رژیم در مجلس شوونیسم فارس با دست گذاشتن به پوشش ملی ملت آزربایجان و با بازی کردن با احساسات ملت آزربایجان سعی در جلوگیری از تظاهرات احتمالی‌ واعتراض ملت به توهین اواخر روزنامه ی همشهری و شقه کردن حرکت ملی ایفای نقش مینماید .گویا سخنگوی ملی‌ گرایان ازربایجانیست !
پوششی که هر چند آشناست افسوس و صد افسوس در تن نا آشناست و بوی تعفن و گمراهی میدهد رژیم شوونیسم فارس و نماینده‌های اطلاعاتی‌اش با بیم و ترسی که از آگاهی ملت و حرکت ملی وفعالین ملی دارندهمیشه در مقابل جنبشهای و اعتراضات مردمی مقابله به مثل کرده و با سیاستهای فریب کارانه و آلوده ی خود و به گفته ی خودشان سعی در کنترل بحران میکند.   
اعتراضی که برای رژیم بحران نامیده میشود کنترلی که آخر سر با گمراه کردن فعالین ملی و ترغیب و شقه کردن حرکت ملی و زحمات  فعالین ملی به کاریدول اختصاصی خود هدف شده و در نتیجه  شروع به صید تک تک سردمداران حرکت ملی چه از راه دستگیری و چه از راه ترغیب و گمراهی و کشاندن به مسیر ایرانبایجانچلیق ,یعنی‌ حل و محو شدن حرکت ملی‌ آزربایجان در ایران گرائی است.
بهادری نمونه ی بارز و زاپاسی در عدم حضور قاضی پور دزد افکار ملی در طی اهانت روزنامه ی همشهری به ملت آزربایجان جنوبی میباشد شخصی که خود از صافی رژیم فارس و اشغالگر گذشته و با آلت دست شدن برای رژیم با هزاران فریبکاری و بازیگری دیکته شده در صدد گمراهی و خاموش کردن اعتراض ملت تورک آزربایجان با مکاپ‌های ملی‌ میباشد با پوشیدن لباس مثلا” سنتی ملت تورک آزربایجان” اقدام به ایفای نقش خود نموده تا شاید دریچه ی شکافته شده ی این جنبش برای اهانت روزنامه ی همشهری به دست او بسته شود.حتی از طرف خود رژیم عمل وی مقایسه شود با ستار خان  و پیشه‌وری  که جای بسی‌ شگفتیست ولی‌ قدر مسلم است که   این فاز از طرف اطلاعات رژیم  به ملت پمپاژ میشود.
رژیم برای کشیدن مردم به پای صندوق‌های رای بازی کرد‌های پناهنده را همراه با بهادری و امثالهم چید و به بهادری و یارانش مأموریت داد که از این حساسیت ملی‌ ملت تورک مخصوصاً مسئله انتخاب شدن کرد‌ها در آزربایجان استفاده کرده و  گاهی‌ با  نام و شعار‌های آزربایجان ملی‌ گرایان را به پای صندوق رای بکشید .در هر صورت برنده رژیم و دشمنان آزربایجان است  و آزربایجان بین بد و بدتر با دست‌های بسته بدتر را برگزید.
کاری که ملت آزربایجان مجبور میبایست میکردند چون  ترجیحی از خود نداشتند و هر دو ترجیح از طرف رژیم جلو ملت آزربایجان گذشته شده بود :یا صندوق رای نرو و کرد‌های ماشه شده رژیم قبول کن  یا  برو   مانقورد‌های وابسته به رژیم قبول کن  !
ولی‌ بعضی‌ از ساده لوحان دچار فاز گرفتگی همان بازی چیده شده رژیم می‌شوند و بازی رژیم را میدان نبرد آزربایجان و بازیگران را قهرمانان ملت یا دشمن میبینند همان روش و بازی  تکراری که ‌هم دیکتاتوری‌ها بر روی ملت یا ملت‌های تحت سلطه خود اعمال می‌کنند.همان چیزی که رژیم می‌خواهد همه ملی‌ گرایان آزربایجان دچار این فاز شوند.

آیا این افراد قادر نیستند از خود این سوال هارا بپرسند

 

کرد‌ها را کی‌ به آزربایجان کوچانده ؟رژیم
کی‌ در طول ۳۸ سال  به کوردها کمک مالی ، تروریستی ، سیاسی می‌کند ؟رژیم
به کرد‌های عراقی‌ کی‌ بجای کردستان عراق در آزربایجان امکان کاندید شدن و تبلیغات کردستان شدن آزربایجان را میدهد ؟رژیم
بهادری و امثال او را کی‌ صلاحیت میدهد ؟رژیم
کرد‌های عراقی را کی‌ صلاحیت میدهد ؟رژیم
آیا رژیم به مخالف خود صلاحیت که سهل هست تحمل و صبر نشان میدهد  ؟ نه
در زمانی‌ که یک فعال ملی‌ ملی‌ بخاطر دفاع از دریاچه اورمیه یا زبان مادری زندان است  و نماینده‌ایرژیم  بهادری  صلاحیت در صحبت کردن این زندانیان ملی‌ ندارد میتواند بدون اجازه رژیم از آزربایجان دفاع کند ؟ نه

 رژیمی‌ که خود مشکلات مصنوعی همچون کرد را برای آزربایجان میافریند برای آزربایجان از جنس خودی رابین هود‌هایی‌ قهرمان  هم میتراشد تا قهرمان نجات دهنده هم خودش باشد . مثلاسپاه خودش پژاک را آفریده و تامین مالی و نظامی می‌کند خودش هم بامانور ‌های نظامی گویا با پکک یا پژاک در آزربایجان غربی بمانند قهرمان در حال جنگ است.


این بازی آنقدر تکراری و آشکار بازی میشود که دیگر درک نکردن بازی بودن این تاتر کار سفیهانه است.بعد از انتخابات همین بهادری با سران رژیم و سران کرد دوباره یک جا نشست چون هدف همه مشروعیت گرفتن برای رژیم فارس آخوندی بود.کسی که تا دیروز موافق افزایش مالیات آذربایجان بود کسی که با اکراد ائتلاف کرد همین بهادری بود .

 
Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture