/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » لزوم وحدت حساسیت در راستای مدافع رسول رضوی و سیامک میرزائی/حسن کریمزاده

لزوم وحدت حساسیت در راستای مدافع رسول رضوی و سیامک میرزائی/حسن کریمزاده

اوغوز تی وی:رسول رضوی در اعتراض به رفتار و زندانی غیر قانونی دست به اعتصاب غذا زده اند در مقابل مسئولان دادگستری در اوج بی توجهی در بالش بی خیالی خود آرامیده اند.
غیر از چند تماس گذارا در اوایل دستگیری تقریبا 3 ماه میباشد از سیامک میرزائی خبری مخابره نمیشود بطوریکه دیروز پدر سیامک میرزائی گفتند :”ما نمی دانیم پسرمان زنده است و یا کشته شده است.”
امنیتی ها با ایجاد جو التهابی چه اهدافی را در سر می پرورانند؟
آنها در 6 ماه اخیر جهت محک قدرت واقعی حرکت ملی دست به ایجاد دو جبهه متعارف و غیر متعارف زده اند.
جبهه غیر متعارف آنها راه اندازی هیاهویی مبنی بر خلق تشکیلات نظامی در بطن حرکت ملی موسوم به ” گامو” بود طبیعی است ذات حرکت ملی آزربایجان جنوبی اجازه چنین رفتارهای غیر متعارف بین المللی را به هیچ کس نمی دهد در نتیجه ماموران امنیتی ایران رفتار خنثی از طرف ملت و فعالان آزربایجانی مشاهده کردند گفته میشود آنها در این متد توان ایجاد واکنش در مردم عادی را هم نتوانستند داشته باشند.
بعد از این بود ماموران امنیتی از جنس رفتار ذاتی حکومت عیران مبنی بر توهین به دیگر ملل و با استتار در لباس رسانه ها و روزنامه نگاری صحنه آرایی نمودند. با توهین به افراسیاب قهرمان ماقبل اسلام ملت تورک در پی ایجاد جو محکی در حرکت ملی بودند و اقرار می کنیم در این متد توانایی ایجاد جو التهابی در لایه های درجه سه حرکت ملی را داشتند اما با مدیریت رهبران و فعالان سرشناس حرکت ملی در داخل، ماموران امنیتی مجددا ضربه فنی شدند.
رفتارهای غیر قانونی اطلاعات ایران با قهرمانان و افراسیاب های معاصر(رسول رضوی ،سیامک میرزائی و…)درست ادامه رفتارهای محک سنجی آنها میباشد و با ایجاد جو مه آلود در صدد ایجاد جو التهابی میباشند.
در چنین شرایطی مدیریت بر خورد مناسب و گوشمالی حرکت ملی بر ماموران امنیتی با اعلام جبهه واحد در راستای مدافع قهرمانان معاصر و زنده(رسول رضوی و سیامک میرزائی) از اوجب واجبات میباشد چرا که در اینجا سکوت همان واگذاری نتیجه به ماموران حکومت نژادپرست میباشد.
یک پیشنهاد برای ملت و فعالان عزیز آزربایجانی:
سکوت و عدم حساسیت در اینجا راه را برای محو خودمان باز می کند و بصورت غیر مستقیم دادن چراغ سبز به جلادان حکومت ایران میباشد پس بصورت منطقی و مدنی در پی طلب حقوق قانونی دوستانمان باشیم.
و اما ماموران امنیتی حکومت نژادپرست عیران :
همانطور که به بزرگتان در تبریز “کارت قرمز” نشان دادیم “خط قرمز “هم داریم و آن قهرمانان معاصرمان میباشد ما در کنار اینکه تمثال مقدس بابک،کوراوغلو و… را در خانه داریم تصویر رسول رضوی و سیامک میرزائی را هم در دل داریم، همه ما رسول رضوی و سیامک میرزائی هستیم.

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture