/  
صفحه اصلی‌ » تحلیل ومقالات » چیزی‌که‌ عیان است چه حاجت به بیان است,سند همکاری دو‌ گروهک تروریستی سپاه و‌  «ی.پ.گ» اکراد-ویدئو

چیزی‌که‌ عیان است چه حاجت به بیان است,سند همکاری دو‌ گروهک تروریستی سپاه و‌  «ی.پ.گ» اکراد-ویدئو

اوغوز تی‌وی:خدمت ملت غیور تورک، میخواهم بار دیگر از سند همکاری دو‌ گروهک تروریستی سخن بگویم ‌‌سند ارائه دهم؛
 

بله، همکاری دو قاتل ملت تورک، یکی گروهک تروریستی سپاه و‌ دیگری  اکراد.
در کودکی‌وقتی بازی شطرنج را از مربی می آموخم، به‌‌ من‌ همیشه ‌میگفت، بعضی وقتها جهت انجام حرکات استراتژیکی و‌ فریب دادن رقیبت شاید مجبور به قربانی کردن یک یا چند مهره ات شوی، اما نگران نباش اگر چینش و روند بازی در دست تو باشد و ‌رقیبت کمی ساده اندیش و ‌زود گذر، تو برنده بازی خواهی شد، مهم این نیست که چند مهره را از دست داده ای، مهم این است که برنده بازی تو هستی!!!!
اکنون وقتی به این ویدئو ‌که، جنجالی در دنیای مجازی بپا کرده می نگرم یاد سخنان مربی خویش می افتم، با کشتن چند آواره هندی ‌مهاجر به خاک قارمیشان «کرمانشاه جعلی» آزربایجان جنوبی، که ‌معلوم نیست عمدا و یا سهوا این‌ کار را کرده اند و‌ یا شرایط استراتژیکی منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنها را مجبور به برادر کشی نموده است میخواهند پرده از چشم‌ مردم بیاندازند که ما دشمن تروریسم هستیم.
البته اگر کمی بر حافظه تاریخی کوتاه مدت تان‌‌ بنگرید، قطعا نمونه‌های مشابه آن را خواهید دید که با کشتن چند آواره هندی توسط گروهک‌های همسوی شان، در عوض امتیازات بزرگی به دست آورده اند نظیر آنچه‌ که امروز در عراق، سوریه و غرب آزربایجان جنوبی که به ‌بهانه بمباران ‌شیمیایی و‌ کشتار صدام آمدند و‌ پناهنده شدند ولی اکنون مدعی شدند را خواهید دید، اگر در عراق کمی پرس و جو کنید خواهید فهید که صدام شیعیان تورکمان را قتل عام میکرد ولی چرا اکراد پنهانده غرب آزربایجان شدند؟؟خوب پس آن دستمالکی که نشان گروهک تروریسی کرد «ی.پ.گ» بر آن نمایان میباشد و بر روی تریلی در سمت چپ همراه با پرچم ایران نصب شده، و یا همانند آن در دست سربازان «ثانیه ۳۰تا ۴۰» میباشد چیست؟؟؟!!!!
شاید این هم ‌یک محاوره رمزگونه باشد که این کشته شدن چند مهره ناچیز را به دل نگیر، نکته مهم و اساسی برای ما نابودی ملت تورک و‌ کردیزه کردن وطنشان در تورکمان ائلی و آزربایجان جنوبی میباشد که، ما همراهتان و هم پیمانتان هستیم.
وگرنه جز این چه معنایی دارد؟؟؟به نماد گروهک تروریستی «ی.پ.گ» در دست سربازان سپاه نگاه کنید ,مرز کرمانشاه و رونمایی کردن  نماد گروهک تروریستی «ی.پ.گ»توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :
⭕️گروهک‌تروریستی «ی.پ.گ» در سوریه و ماشه در ایران و در دست سپاه….
?یک روز پیرمرد کوری صدای خش خشی و‌ تَق تَقی شنید، به طرف صدا رفت، دزدی که در حال بریندن قفل مغازه بود ترسید، گفت بفرما پدر جان… چه‌ میخواهی؟؟؟ پیرمرد کور گفت، من نابینا هستم و نمیتوانم ببینم تو چه‌میکنی اینجا؟ میشود خودت بگویی؟؟؟!!!! دزد نفس راحتی کشید و‌ گفت دارم نقاره میزنم،، پیرمرد کور متعجب پرسید پس صدای نقاره کو؟؟؟؟ دزد گفت فردا صدایش را خواهی شنید ‼️
✍️ یازار : دیلسیز دینر

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture