/  
صفحه اصلی‌ » Uncategorized » افتتاح باشکوه بازیهای کشورهای اسلامی درجمهوری آزربایجان شمالی-Video
مراسم افتتاح بازیها به میزبانی جمهوری آذربایجان شمالی با احتشام خاصی برگزارشد

افتتاح باشکوه بازیهای کشورهای اسلامی درجمهوری آزربایجان شمالی-Video

اوغوز تی وی:مراسم افتتاحیه چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی در استادیوم المپیکو باکو با حضور ورزشکاران از ۶۵ کشور گشایش یافت. چهارمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی به میزبانی باکو پایتخت جمهوری آزربایجان شمالی از تاریخ ۲۲ اردیبهشت تا ۱خرداد برگزار خواهد شد.

 

مراسم افتتاح بازیها به میزبانی جمهوری آزربایجان شمالی با احتشام خاصی برگزارشد به طوریکه توجه ویژه شرکت کنندگان و رسانه های حاضر در مراسم را جلب کرد.استادیوم المپیکو باکو به نوعی مهمترین و بزرگترین استادیوم شهر محسوب می‌شود که به گونه‌ای که استادیوم توسط یک دیواره بادی احاطه شده که شب‌هنگام به رنگ مختلف درمی‌آید.

این استادیوم ۷۲ هزار نفر گنجایش دارد و عملیات احداث این ورزشگاه ۶ ژوئن ۲۰۱۱ کلنگ خورد و در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۱۵ افتتاح شد تا میزبان بازی‌های اروپایی باشد.از چند ساعت مانده به آغاز مراسم شهر باکو به حالت فوق العاده درآمد و محدودیت‌های ترافیکی در شهر به شدت اعمال شد.میهمانان ویژه این رقابت‌ها از ورزشکاران و مسئولین گرفته تا اهالی رسانه توسط اتوبوس‌های مخصوص و اسکورت ویژه راهی محل برگزاری افتتاحیه شدند.در هنگام تردد اتوبوس حامی میهمانان تقریبا هیچ خودروی دیگری در مسیر به چشم نمی‌خورد و شهر کاملا به حالت آماده‌باش درآمده بود.
تمامی اسکوربوردهای مسیر به پخش تصاویر شهر باکو و پرچگ سه رنگ آذربایجان و تبلیغات بازی کشورهای اسلامی اختصاص داشت.

 

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture