/  
Ön yapraq » در اعتراض به سفر روحانی، زنی نیمه برهنه در پاریس خود را حلقه‌آویز کرد + ویدئو

در اعتراض به سفر روحانی، زنی نیمه برهنه در پاریس خود را حلقه‌آویز کرد + ویدئو

اوغوز تی وی :در اعتراض به سفر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به فرانسه، یک زن نیمه برهنه گروه فمینیستی”فِمِن” خود را از پلی در نزدیکی “برج ایفل” در مرکز پاریس، آویزان کرد. دختر نیمه برهنه، در حالیکه پرچم جمهوری اسلامی ایران را به دور بدن خود پیچیده بود، با طناب خود را از پل “بیرحکیم” در پای برج ایفل به حال حلقه آویز، معلق نمود.

اوغوز تی وی به نقل از رادیو فرانسه گزارش میدهد، حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، به منظور دیدار با رئیس جمهوری و مقامات بلندپایه سیاسی و اقتصادی به فرانسه سفر نموده است. در این سفر که تنها ده روز پس از کاهش تحریم‌های جهانی علیه ایران انجام می شود، گسترش روابط دوجانبه، عقد قراردادهای اقتصادی و تجاری، در محور گفتگوها قرار دارد.

زن فمنیست فمن این اقدام نمادین را جهت اعتراض به نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران انجام داد. با این اقدام دوباره دولت ایران به عنوان یکی دول اصلی ناقض حقوق بشر به جهانیان معرفی شد.

همانطوری که در تصاویر دیده می شود، زنان فمن همچنین پلاکاردی را از پل آویزان کرده و در آن ضمن خوش آمد گویی کنایه آمیز به حسن روحانی و از وی به عنوان کسی که اعدام کننده آزادی می باشد، نام برده اند.

بعد از روی کار آمدن روحانی وضعیت حقوق بشر بدتر از گذشته شده و اجرای احکام اعدام بطور تصاعدی افزایش یافته است.

ویدئو  زیر اقدام نمادین زن نیمه برهنه فمن را در اعتراض به نقض حقوق بشر دولت حسن روحانی را نشان می دهد:

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture