/  
Ön yapraq » وزیر بهداشت ایران از اسارت پرسنل های ایرانی به دست نیروهای داعش خبر داد

وزیر بهداشت ایران از اسارت پرسنل های ایرانی به دست نیروهای داعش خبر داد

اوغوز تی وی: منابع دولتی  در ایران گفت که گروهی از  پرسنل های تروریستی سپاه  به اسارت گروههای تروریستی داعش در آمده اند. تا پیش از این منابع خبری در ایران صرفا آمار نظامیان کشته شده ایرانی در سوریه  رامنتشر می‌ کرد.

در این خصوص  وزیر بهداشت ایران می‌گوید که تعدادی از پرستاران  وابسته به رژیم آخوندی مجروح و کشته شده‌اند و برخی هم در دست “نیروهای تکفیری” اسیر هستند.

حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران بود، اعلام کرد: ” اکنون پرستارانی هستند که در دست نیروهای تکفیری و داعش اسیر هستند و مجروح و شهید شدند و برای آزادی آنان از چنگال دشمنان دعا می کنیم و به آنان افتخار می کنیم.”

او جزئیات بیشتری از محل اسارت پرستاران ایرانی اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد که این نیروها به سوریه و عراق اعزام شده بودند.

گفتنی است  ایران با نام مبارزه با داعش به کار های تروریستی در سوریه و عراق دست می زند . بیش از این مقامات ایرانی اعلام داشته بودند  ,چند صد جنازه  تروریست سپاه از سوریه به قم انتقال داده  شده بود. ایران در سوریه بر علیه تورکمن های سوریه و حمایت از هم پیمان تروریست خود اسد , بار ها به قتل عام ملت تورکمن دست زده است  . ایران با اینکه از وضعیت بغرنج اقتصادی رنج می برد ,ولی همچنان دست به کار های تروریستی در بیشتر جاهای دنیا می زند .

Comments,Baxışınız
oguz gif telegram
Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture